Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

STRAZ MIEJSKA W LECZNEJ

Utworzony przez ON, 17 stycznia 2008 r. o 23:48
A CO SADZICIE O STRY MIESJKIEJ W LECZNEJ BO DLA MNIE TO JEST NIE DO OPISU..JEST TAM JEDNA DZOEWCZYNA SUCHA MUZYKI JAK CHODZI NA PATROLE TO KOGO INA BY USLYSZALA JAKBY KTOS WOLAL O POMOC...KOGO TERAZ ATRUDNIAJA DO TEJ PRACY..WOGOEL ONA MYSLI ZE JEST NAJPEIKNIEJSZA ITD...WIEM BO MIESZKAM W TYM SAMYM BLOKU..A WCALE TAK NIE JEST BO ONA NIE JEST LADNA A NI FAJNA...UWIERZCIE MI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ON napisał:
WOGOEL ONA MYSLI ZE JEST NAJPEIKNIEJSZA ITD...WIEM BO MIESZKAM W TYM SAMYM BLOKU..A WCALE TAK NIE JEST BO ONA NIE JEST LADNA A NI FAJNA...UWIERZCIE MI
hej ty żartowniś, pewnie dała ci kosz i wypisujesz teraz bzdety.. Jesteś frajer i spójrz w lustro to zobaczysz,ze miała rację dajac ci kosza frajerze. A jesli chodzi urodę tej pani strażniczki to należy do najpiękniejszych Łęczynianek tylko ty masz skrzywiony gust więc zerkaj na chłopaków raczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ON napisał:
A CO SADZICIE O STRY MIESJKIEJ W LECZNEJ BO DLA MNIE TO JEST NIE DO OPISU..JEST TAM JEDNA DZOEWCZYNA SUCHA MUZYKI JAK CHODZI NA PATROLE TO KOGO INA BY USLYSZALA JAKBY KTOS WOLAL O POMOC...KOGO TERAZ ATRUDNIAJA DO TEJ PRACY..WOGOEL ONA MYSLI ZE JEST NAJPEIKNIEJSZA ITD...WIEM BO MIESZKAM W TYM SAMYM BLOKU..A WCALE TAK NIE JEST BO ONA NIE JEST LADNA A NI FAJNA...UWIERZCIE MI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No co wy dziewczyna jest fajna nawet ładna to widać bi i bez czapeczki chodzi na patrolach i wysokie obcasiki a to kurteczka rozpięta jak na wybiegu modelek. Ale to chyba nie miejsce na to bo płacą jej za pracę a nie wygląd. Poczytałem sobie jakie zadania ma w Łęcznej SM -jest na stronie UM Łęczna. Ciekawe jak Pani Strażniczka ma zamiar chwytać przestępców czy załatwiać interwencje z pijaczkami. Mieszkam na Wampirowie i widziałem ze dwa razy jak chodziła z psiarnią iczepili sie pijaczków pod blokami. Jakoś tak wygladało jak by miała na tupnięcie wiać ze strachu. Ale psiarnia lubi chyba takie patrole Hłe Hłe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miastowy napisał:
Ale psiarnia lubi chyba takie patrole Hłe Hłe
Hej miastowy z wystającymi burakami z gumofilców.. troszkę jesteś ograniczony umysłowo? moze jakiś lekarz psychiatra ci pomoże więc napisz tam a n ie na forum gdzie twoje wypociny świadczą o twojej głupocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A który to narzeczony tak broni Pani Straznik, a fuj jaki niegrzeczny, afuj jaki wsiok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ona wogole jest smieszna i takich ludzi jak ona to nie powinni przyjmowac do strazy tylko....bo to jest smiech na sali kogo teraz przyjmuja...bo jakby naprawde miala gdzies biedz to bylo nogi polamala i tylkoe by bylo...nie wypowiadam sie na temat tej pani bo to szok co sie dzieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on napisał:
ona wogole jest smieszna i takich ludzi jak ona to nie powinni przyjmowac do strazy tylko....bo to jest smiech na sali kogo teraz przyjmuja...bo jakby naprawde miala gdzies biedz to bylo nogi polamala i tylkoe by bylo...nie wypowiadam sie na temat tej pani bo to szok co sie dzieje
Odczepcie sie od dziewczyny. Zal wam d*** sciska? Czy co? Urkoliwa czesc Strazy Miejskiej i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juzef napisał:
Odczepcie sie od dziewczyny. Zal wam d*** sciska? Czy co? Urkoliwa czesc Strazy Miejskiej i tyle.
temat kontrolowany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on napisał:
ona wogole jest smieszna i takich ludzi jak ona to nie powinni przyjmowac do strazy tylko....bo to jest smiech na sali kogo teraz przyjmuja...bo jakby naprawde miala gdzies biedz to bylo nogi polamala i tylkoe by bylo...nie wypowiadam sie na temat tej pani bo to szok co sie dzieje
temat kontrolowany ABW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dała mi kosza napisał:
A który to narzeczony tak broni Pani Straznik, a fuj jaki niegrzeczny, afuj jaki wsiok
temat kontrolowany ABW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ON napisał:
A CO SADZICIE O STRY MIESJKIEJ W LECZNEJ BO DLA MNIE TO JEST NIE DO OPISU..JEST TAM JEDNA DZOEWCZYNA SUCHA MUZYKI JAK CHODZI NA PATROLE TO KOGO INA BY USLYSZALA JAKBY KTOS WOLAL O POMOC...KOGO TERAZ ATRUDNIAJA DO TEJ PRACY..WOGOEL ONA MYSLI ZE JEST NAJPEIKNIEJSZA ITD...WIEM BO MIESZKAM W TYM SAMYM BLOKU..A WCALE TAK NIE JEST BO ONA NIE JEST LADNA A NI FAJNA...UWIERZCIE MI
temat kontrolowanyABW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkich panow ktorzy chcieli . ......
Ostatnio edytowany 28 marca 2008 r. o 11:13
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://img155.imagevenue.com/aAfkjfp01fo1i-16949/loc842/27871_q_122_842lo.jpg Ładnie straż miejska odnosi się do społeczeństwa. Piszą, żeby nie szczekać, więc mieszkańców Łęcznej traktują jak psy. Mam nadzieję, że ktoś za to odpowie... A może radni spytają na sesji o poziom kultury strażników?....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
http://img155.imagevenue.com/aAfkjfp01fo1i-16949/loc842/27871_q_122_842lo.jpg Ładnie straż miejska odnosi się do społeczeństwa. Piszą, żeby nie szczekać, więc mieszkańców Łęcznej traktują jak psy. Mam nadzieję, że ktoś za to odpowie... A może radni spytają na sesji o poziom kultury strażników?....
http://img133.imagevenue.com/aAfkjfp01fo1i...q_122_750lo.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://images27.fotosik.pl/255/e4c40a6b971f1c79.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
/jak dla mnie dobrze napisala i wyjasnila, odpowiedziala na pytania i nic zlego SM nie napisala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie k...................................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ładnie straż miejska odnosi się do społeczeństwa. Piszą, żeby nie szczekać, więc mieszkańców Łęcznej traktują jak psy. Mam nadzieję, że ktoś za to odpowie... A może radni spytają na sesji o poziom kultury strażników?....
Ale jakoś Wam, społecznicy, nie przeszkadza, gdy na SM czy Policję wołają wy "psy", "kur*y Jeb**ne", "Pedały", "jeb*ć" HWDP czy inne takie epitety. To jest oczywiście w porządku odnosić się tak do funkcjonariuszy, no bo przecież WAM wolno a jak ktoś z nich coś wyjaśnia, to już od razu jest BE!! Pewnie, najlepiej przyjąć do siebie i siedzieć cicho a ciemnota dalej niech ku***a. To wam pasuje. PS. przytoczone wytłumaczenie SM uważam jak najbardziej w porządku. Oni tez są ludźmi i też mają swoje granice wytrzymałości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...