Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
je***y sku***el na skrzyzowaniu wyprzedza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże co za tragedia ;( niewinne dziecko ginie, bo nieodpowiedzialnemu, bezmyślnemu wariatowi się spieszy ;/ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
okrutne. co sie z tymi kierowcami dzieje? ciagle jakies artykuly o nowych ofiarach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
je***y sku***el na skrzyzowaniu wyprzedza
a widzisz-nie napisali, że na skrzyżowaniu. A po wsiach tambylcy często jeżdżą jak po własnym podwórku-bez pasów, świateł i kierunków. "bo ja tylko do sklepu kawałek" i tym podobne bzdury potem opowiadają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takiego głąba co wyprzedza na skrzyżowaniu to pod mur i kula w w ten głupi łeb!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takiego głąba co wyprzedza na skrzyżowaniu to pod mur i kula w ten głupi łeb!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorki, ale widziałem ten wypadek i to było na krzyżówkach. Szkoda gadać na "wakacyjnych" kierowców. Za takie coś prawko na 10 lat zabrać, conajmniej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałam samochód po tym wypadku "masakra". Niewinne dziecko zginęło i 2 osoby ranne, bo komuś się spieszyło i zachciało wyprzedzać na skrzyżowaniu. Niech Bóg ma ich w Swojej Opiece...(*)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też tam byłem widziałem łzy matki i tego biednego chłopca!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NA ODCINKU CYCÓW ŚWIERSZCZÓW W OKRESIE OSTATNICH KILKU LAT WYDARZYŁO SIĘ KILKA ŚMIERTELNYCH WYPADKÓW ,SKRZYŻOWANIE W ŚWIERSZCZOWIE NALEŻY DO BARDZO NIEBEZPIECZNYCH, POLICJA WINNA ZAWNIOSKOWAĆ O SPECJALNE OZNNAKOWANIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż powiedzieć baran na skrzyżowaniu wyprzedzał i narobił tragedi... Tylko dziwi mnie to dlaczego w jego aucie nie było dosłownie żadnych uszkodzeń.... głupi ma zawsze szczęście! [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez kolejnego barana ktoś ma tragedię. To on powinien zginać a nie dziecko. Niech lepiej POLICJA wyciągnie wreszcie jakieś wnioski. Ten odcinek drogi nazwał bym DROGĄ ŚMIERCI. Na samym skrzyżowaniu zginało już parę osób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andy napisał:
Przez kolejnego barana ktoś ma tragedię. To on powinien zginać a nie dziecko. Niech lepiej POLICJA wyciągnie wreszcie jakieś wnioski. Ten odcinek drogi nazwał bym DROGĄ ŚMIERCI. Na samym skrzyżowaniu zginało już parę osób.
ZANIM WYDASZ OSĄD TO ZADAJ PYTANIE -CZY :SKRZYŻOWANIE JEST WŁAŚCIWIE OZNAKOWANE ,CZY JEST POPROWADZONA LINIA CIĄGŁA ALBO POSTAWIONY ZAKAZ WYPRZEDZANIA i to najważniejsze pytanie .....Czy kobieta odpowiednio wcześniej włączyła kierunkowskaz informując o zmianie kierunku jazdy ? bo dość często wlecze się taka 40 km/h przy lewej krawędzi aby raptownie skręcić w lewo jednocześnie włączając kierunkowskaz (nie wiadomo już wtedy po jasną cholerę).MYŚLĘ ŻE I W TYM PRZYPADKU TAK BYŁO.Nic już nie wróci życia temu dziecku ale z osądami trzeba się powstrzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestańcie oskarżać,...to był kierowca z innego regionu i przypuszczalnie poruszał się po nieznanej mu drodze.Panienka mogła jechać 40 km/h i bez włączenia kierunkowskazu zmienić kierunek jazdy(albo jak to sie często dzieje włączanie kierunkowskazu razem ze skrętem kierownicą.)Żal bo zgasło młode życie ale podejrzewam że ta 22-latka nie była bez winy bo też miała lusterko wsteczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolaka napisał:
ZANIM WYDASZ OSĄD TO ZADAJ PYTANIE -CZY :SKRZYŻOWANIE JEST WŁAŚCIWIE OZNAKOWANE ,CZY JEST POPROWADZONA LINIA CIĄGŁA ALBO POSTAWIONY ZAKAZ WYPRZEDZANIA i to najważniejsze pytanie .....Czy kobieta odpowiednio wcześniej włączyła kierunkowskaz informując o zmianie kierunku jazdy ? bo dość często wlecze się taka 40 km/h przy lewej krawędzi aby raptownie skręcić w lewo jednocześnie włączając kierunkowskaz (nie wiadomo już wtedy po jasną cholerę).MYŚLĘ ŻE I W TYM PRZYPADKU TAK BYŁO.Nic już nie wróci życia temu dziecku ale z osądami trzeba się powstrzymać.
Człowieku, ogarnij się, naucz się korzystać z Kodeksu drogowego, zamiast bawić się w jasnowidza. Twoje paranoiczne doświadczenia skomentuję na podstawie moich codziennych doświadczeń: 1) wracając z pracy do domu (19 na trasie Lublin - Kraśnik)muszę skręcić w lewo 2) nie wlokę się 40km/h, a zamiar skrętu sygnalizują odpowiednio wcześniej 3) najczęściej kierowca jadący za mną wyprzedza mnie wtedy prawą stroną, ale niektórzy (ok. 10 - 15%) udaje ślepych i wyprzedza z lewej 4) najlepsi są jednak Ci, którzy "wyskakują" zza auta wyprzedzającego mnie prawą stroną i śmigają po mojej lewej. Proponuję więcej rozwagi i ostrożności na drogach, a mniej arogancji i "jasnowidzenia".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
morton napisał:
Człowieku, ogarnij się, naucz się korzystać z Kodeksu drogowego, zamiast bawić się w jasnowidza. Twoje paranoiczne doświadczenia skomentuję na podstawie moich codziennych doświadczeń: 1) wracając z pracy do domu (19 na trasie Lublin - Kraśnik)muszę skręcić w lewo 2) nie wlokę się 40km/h, a zamiar skrętu sygnalizują odpowiednio wcześniej 3) najczęściej kierowca jadący za mną wyprzedza mnie wtedy prawą stroną, ale niektórzy (ok. 10 - 15%) udaje ślepych i wyprzedza z lewej 4) najlepsi są jednak Ci, którzy "wyskakują" zza auta wyprzedzającego mnie prawą stroną i śmigają po mojej lewej. Proponuję więcej rozwagi i ostrożności na drogach, a mniej arogancji i "jasnowidzenia".
Koleś - trochę dystansu i pokory! Nie najeżdżaj na człowieka, który ma zupełną rację i stawia racjonalne pytania; z jego wypowiedzi wnioskuję także, że i przepisy RD są mu nieobce. To co pisze "kolaka" to niestety czysta żywa prawda; sytuacje opisane przez niego znam z autopsji aż za dobrze, gdyż zawodowo jeżdżę po drogach raczej niższych klas, przez wsie i osiedla. To, że masz przykre doświadczenia z kierowcami-kretynami (i ja mam takie same) nie upoważnia Cie do określania rozsądnych rozważań paranoicznymi doświadczeniami. To Tobie potrzebne jest mniej arogancji i więcej kultury!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie to wina kierowcy ze śląska! rozmawiałam z osoba która to widziała i ta dziewczyna zatrzymała sie na skrzyżowaniu i przepuściła samochód jadący z naprzeciwka! więc ten z tyłu na pewno widział ze auto przed nim hamuje! Ja sama miałam na tym skrzyżowaniu kilka razy taki przypadek że tylko było słychać klakson i kierowca z tyłu mimo ze miałam włączony kierunkowskaz mijał nas lewą stroną!! Tam takie zachowanie jest nagminne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='gość11111' date='30 lipiec 2010 - 07:21 ' timestamp='1280467309' post='322184'] Według mnie to wina kierowcy ze śląska! rozmawiałam z osoba która to widziała i ta dziewczyna zatrzymała sie na skrzyżowaniu i przepuściła samochód jadący z naprzeciwka! więc ten z tyłu na pewno widział ze auto przed nim hamuje! Ja sama miałam na tym skrzyżowaniu kilka razy taki przypadek że tylko było słychać klakson i kierowca z tyłu mimo ze miałam włączony kierunkowskaz mijał nas lewą stroną!! Tam takie zachowanie jest nagminne! [/JEST TO DROGA KRAJOWA 82 SĄ ZNAKI ALE KTÓŻ PATRZY NA ZNAKI I SKRZYŻOWANIA SKORO JEST 2 KM DROGI BEZ ZAKRĘTÓW "BUTA" I DO PRZODU BYŁY TAM ŚMIERTELNE WYPADKI PRZY SZYBKOŚCI WYPRZEDZAJĄCYCH 18OKM/h.TAK JEŻDŻĄ I DLACZEGO Z POWODU NIEMYŚLĄCYCH GINĄ NIEWINNI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wie, kto to był? Czy to może Ania???? :-(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wie, kto to był? Czy to może Ania???? :-(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...