Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szpital w Łęcznej już prawie wyposażony

Utworzony przez Fang, 25 grudnia 2008 r. o 16:20 Powrót do artykułu
Najpierw walka o pieniądze na szpital potem będzie walka o pieniądze na płace dla personelu.Szpital powinien być w każdej gminie, co tam gminie, każdej wsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fang napisał:
Najpierw walka o pieniądze na szpital potem będzie walka o pieniądze na płace dla personelu.Szpital powinien być w każdej gminie, co tam gminie, każdej wsi.
Fang, jesteś deb***em!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fang napisał:
Najpierw walka o pieniądze na szpital potem będzie walka o pieniądze na płace dla personelu.Szpital powinien być w każdej gminie, co tam gminie, każdej wsi.
BOŻE!...Ale ludzie są ciemni....a szczególnie 'Fang'.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fang napisał:
Najpierw walka o pieniądze na szpital potem będzie walka o pieniądze na płace dla personelu.Szpital powinien być w każdej gminie, co tam gminie, każdej wsi.
Jestem po zawale. Szpital w Jaszczowie uratował mi życie, brakowało do mi śmierci 15 minut. Więdz obliczcie sobie czas, wy oszołomy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nemo napisał:
Jestem po zawale. Szpital w Jaszczowie uratował mi życie, brakowało do mi śmierci 15 minut. Więdz obliczcie sobie czas, wy oszołomy.
Wiesz 'Fang' mieszkasz na wsi, Masz ,kompa. ,Udajesz ...tylko udajesz.... jesteś kmiotem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...