Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny finał poszukiwań 37-latka. Pił alkohol i wszedł do wody

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 czerwca 2019 r. o 13:07 Powrót do artykułu
Takie coś nigdy u pijaków nie jest tragedią.Tytuł artykułu nie na miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też wziąłem 500+ nakupiłem piwa i wódki i zaraz jadę imprezować nad jezioro .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dużo pił - krótko żył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...jakoś trudno jest mi wskrzesić nawet odrobinę współczucia dla tego osobnika. Szkoda rodziny, jeśli pijaczek jakąkolwiek miał, ale nie jego. Serce Chrystusowe nie będzie przyjmowało takich pod swoją opiekę chociażby z powodu "rezerwacji" dla dusz ludzi zacnych i oddanych Bogu z myśl zasady "Co boskie Bogu, a co cesarskie Cesarzowi" Rząd od 3 lat stara się nawrócić zbłąkanych z drogi alkoholizmu z grzechu, ale bez efektów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawraca jak w filmoe" youtube matka500+trojki malych dzieci" bardzo ciekawa lemtura o nawracaniu 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Tragicznie zakończyły się, trwające od czwartku, poszukiwania..." Kto to pisze? Czyli jakby nie szukali to nie byłoby tragedii? Przyczyną tragedii były poszukiwania? Pisarczyku do podstawówki, a nie do gazety. No chyba że to Sztandar Ludu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak samo jak jest winny alkohol a nie ludzka głupota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autorze, tragiczny finał poszykiwań byłby wtedy, gdyby któryś z nurków się utopił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Milicji w czwartek nie widziałem żeby kogoś tam szukali i nie jest to jezioro a staw a nawet bajoro redaktorzyno . Nie wiem ile pracujesz już na tym etacie ale to są zmarnowane lata Twojej pracy daj sobie spokój pismaku zwolnij się ,ożeń się i bież 500+ i nie wypisuj głupot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilku tu " mądrych", doświadczonych, inteligentnych. Krytykować łatwo. Napisz artykuł, pokaż zdolności. Druga sprawa, notoryczne nabijanie się i drwiny z 500+. Nie było, było lepiej? Tak trzeba, nie dawać, kraść lepiej i montować setki afer na własny mafijny użytek. Nie było, było marudzenie, na Zachodzie to jest social, u nas nic! Też było więc źle. No więc jeśli jest źle ci, że dają to nie bierz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...