Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
tak to jest jak szkoda kilkudziesięciu zł na czujkę. Chytrość to nasza narodowa cecha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
albo opary odprowadzane do komina zwykłą spiralą, zamiast rurą kwasową. To nagminne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak brakuje ludziom na chleb, to nie powinno dziwic, ze nie kupuja czujek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to jest jak szkoda kilkudziesięciu zł na czujkę. Chytrość to nasza narodowa cecha
 
tak to jest jak szkoda kilkudziesięciu zł na czujkę. Chytrość to nasza narodowa cecha
  Za kilkadziesiąt złotych to sobie możesz... chińskiego bubla włożyć do pieca go.   Dobry czujnik kosztuje około 200zł i dopiero on spełnia normy i służy na lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i za 3 tysiące można kupić, pytanie tylko - w jakim celu? Skoro taki za 50-100 zł też będzie alarmował....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak brakuje ludziom na chleb, to nie powinno dziwic, ze nie kupuja czujek!
  widocznie nie są tak biedni jak troje dzieci mają, ja mam jedno bo na więcej mnie nie stać za to na czujkę mnie stać  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pewnie na dobrego lekarza od głowy też Cię stać, polecam jak najszybciej się udać! Najlepiej siedzieć przed komputerem i głosić takie mądrości, a co robisz,żeby pomóc takim ludziom? Zapewne nic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pewnie na dobrego lekarza od głowy też Cię stać, polecam jak najszybciej się udać! Najlepiej siedzieć przed komputerem i głosić takie mądrości, a co robisz,żeby pomóc takim ludziom? Zapewne nic...
  a co można im teraz po facie pomóc, wcześniej trzeba było ich uświadamiać, że dzieci kosztują i ma sie tyle dzieci na ile stać, a nie głoście tylko rodzić i rodzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widocznie nie są tak biedni jak troje dzieci mają, ja mam jedno bo na więcej mnie nie stać za to na czujkę mnie stać
No taką głupotę napisać to jest mistrzostwo. Żałosny wpis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co można im teraz po facie pomóc, wcześniej trzeba było ich uświadamiać, że dzieci kosztują i ma sie tyle dzieci na ile stać, a nie głoście tylko rodzić i rodzić
Twoi rodzice powinni byli 2 razy się zastanowić zanim cię splodzli... Z twoich komentarzy wynika, ze nie jesteś wielka pociecha dla społeczeństwa. Życie w dobrobycie dla samego siebie jest nic nie warte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...