Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Udawał amerykańskiego żołnierza na misji. Wyłudził 15 tys. zł od kobiety z pow. łęczyńskiego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 października 2019 r. o 11:58 Powrót do artykułu
a ten wojak to nasz? czy może biedak z innej nacji? swoją drogą,do jakiego stopnia są naiwne te kobity
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam zapoznać się z darmowym rozdziałem „Kiedy nieszkodliwa informacja szkodzi?”, książki „Sztuka podstępu. Łamałem ludzi, nie hasła. Wydanie II” ***czytelnia.wiedzanaplus.pl/ebook/sztuka-podstepu-lamalem-ludzi-nie-hasla-wydanie-ii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"A taki był hamerykański!" - cytując wypowiedź z jakiegoś filmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze gluich nie sieja Na co ta pani liczyla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baby to jednak głupi naród,zwój więcej od kury żeby nie szukały w ziemi,nie oglądały Tulipana?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze tak głupiej babie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby przynajmniej jakiś amerykański generał, albo lekarz, jacy niedawno wyciągnęli ładnych parę groszy od mądrych niewiast. A tu... zwykły żołnierz się wzbogacił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale co niektire baby sa puste
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja żem rodowity winetu z plemienia komanczow baby przyslijta pare groszy bo kon podkowe zlapal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te babki to chociaż wiedzą jakie są pensje w USArmy ? To oni powinni raczej im dawać prezenty ! Stać ich na to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie o to chodzi, że wiedzą i nie zważając na koszty chcą takiego USArmiejca pozyskać.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...