Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ukradł rower, żeby polecieć do Londynu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 lipca 2017 r. o 13:49 Powrót do artykułu
Szczytny cel - bilet do Londynu ! A mógł przeznaczyć pieniądze na koncert sadiscopolo .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To u Antka w prywatnej armii nie zarobił by więcej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co sprzedawać rower . Mógł przecież pojechać do Londynu rowerem . Nie takie rzeczy chłopaki łęcyniaki po paru browarach potrafią robić .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po tytule to juz myslalem,ze moze rowerem chcial do tej Angli leciec.:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosne że szuka się tematów zastępczych, taki news można zawrzeć w dwóch zdaniach, wartość roweru to kilkaset złotych a w kasie powiatu brakuje paru milionów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Noo i niech ta głupota i durnota Polska leci jak najdalej z Polski przynajmniej bedzie spokojniej mniej debili :) Z drugiej strony bardzo dobrze że leci do Londynu przynajmniej zarobi kase a nie tak jak tu że jak ktos chce i jest dobrym człowiekiem to zapierdziela za najniższa i nic nie ma a taki burak złodziej bez szkoły poleci sobie do Anglii zarobi wróci kupi zajebista fure może i mieszkanie i bedzie żył :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za dno, naprawdę nie macie już o czym pisać? tematy nowobudowanych dróg przez władze już wam się pokończyły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tytuł sugeruje, że Ukradł rower, żeby polecieć do Londynu rowerem. Taaa....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje życie jest bez sensu. Nie dość, że czytam durnowaty artykuł o kradzieży roweru, to jeszcze czytam komentarze o tym, że ten artykuł jest durnowaty. Jestem na dnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry artykuł, zwraca uwagę mieszkańców na bezpieczeństwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Noo i niech ta głupota i durnota Polska leci jak najdalej z Polski przynajmniej bedzie spokojniej mniej debili :) Z drugiej strony bardzo dobrze że leci do Londynu przynajmniej zarobi kase a nie tak jak tu że jak ktos chce i jest dobrym człowiekiem to zapierdziela za najniższa i nic nie ma a taki burak złodziej bez szkoły poleci sobie do Anglii zarobi wróci kupi zajebista fure może i mieszkanie i bedzie żył :D
 Ten człowieczek z filmu dobrym człowiekiem chyba nie jest, ja bym się obraził jakby ktoś mi dmuchnął rower :/ Poza tym w Polsce oprócz charakteru musisz posiadać jakiekolwiek umiejętności żeby dostać pracę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak na rowerze przez Kanał La'Manche?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niezly andrzej daniluk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...