Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ustawa śmieciowa w praktyce

Utworzony przez Gość, 8 lipca 2013 r. o 14:44
Od 1lipca weszła ustawa śmieciowa. Czy ktoś w mieście/powiecie widział specjalne kontenery przygotowane pod segregację śmieci? Mam rozumieć, że skoro takich kontenerów nie ma więc odpady dalej można wyrzucać do śmietnika tak jak robiło się to wcześniej, bez żadnej segregacji ( pomijając specjalne kosze na plastikowe butelki ) ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od 1lipca weszła ustawa śmieciowa. Czy ktoś w mieście/powiecie widział specjalne kontenery przygotowane pod segregację śmieci? Mam rozumieć, że skoro takich kontenerów nie ma więc odpady dalej można wyrzucać do śmietnika tak jak robiło się to wcześniej, bez żadnej segregacji ( pomijając specjalne kosze na plastikowe butelki ) ?
należy zbierać w worki i oddawać podczas ustalonego czasu odbioru,lub odwozić na PSZOK/punkt selektywnej zbiórki odpadów komunalnych/ ustalony przez samorząd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile mam trzymać te worki? I gdzie mam je trzymać? W domu? Tak trudno postawić jakieś pojemniki do segregacji , żebym mógł wyrzucić swoje śmieci? Wyrzucaj do śmietnika tak jak wcześniej, bo to bałagan jest kompletny.
Ostatnio edytowany 10 lipca 2013 r. o 09:54
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
należy zbierać w worki i oddawać podczas ustalonego czasu odbioru,lub odwozić na PSZOK/punkt selektywnej zbiórki odpadów komunalnych/ ustalony przez samorząd.
Ładnie ci się chrzani w główce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak mówi ustawa ,a to świętość uchwalona przez 460 mędrców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiepscy posłowie, kiepska ustawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak mówi ustawa ,a to świętość uchwalona przez 460 mędrców
urząd też się nie popisał jak widać http://lle24.pl/region/smieci-akcja-uswiadamiania-mieszkancow/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...