Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pracownika wywalić za samowolę, Dawida tysz, to nie munsz stanu.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie osoby powinny zniknąć z polityki na zawsze! Czy uwierzy ktoś, że jakiś pracownik z własnej inicjatywy informuje innych o imieninach przełożonego???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy ta impreza czy mogą wszyscy przyjść z podarkami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fatalne nieporozumienie, przykro mi że tak szlachetny i dobry czlowiek jak Pan Dawid musi przechodzic przez tę nagonkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy ta impreza czy mogą wszyscy przyjść z podarkami
 Tylko butów nie zapomnij umyć z nawozu np. końskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że cała ta sprawa to nagonka na D. Kosteckiego, jakieś nieporozumienie, względnie przekręcenie faktów. Miałem okazję poznać Kosteckiego jako zastępcę dyrektora w LUW. Bardzo rzeczowy człowiek. Nie szukał problemów tam, gdzie ich nie było. Chętny do współpracy, inteligentny, otwarty. Ktoś powie nic wielkiego. Czyżby? Proponuję przyjrzeć się innym pracownikom na wyższych stanowiskach w LUW. Z większością z nich podjąć jakąkolwiek współpracę graniczy z cudem. Z wielu względów. Uważam osobiście, ze odejście Kosteckiego z LUW to strata dla tego urzędu. A że do Rady Miasta się nie dostał?A ci, którzy się dostali do Rady Miasta/Powiatu co sobą prezentują? Nie chcę wymieniać nazwisk, ale niektórzy z nich biorąc pod uwagę doświadczenie i charakter nie zasługują by piastować funkcje sołtysów. Niestety panowie, pracownicy LUW zresztą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie "urzędas że spokojnej". A zabierajcie go sobie w cholerę. Do Łęcznej to on w plecaku przyjechał i nikt go tu nie chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoko. Krzychu Niewiadomski ma gospodarstwo agroturystyczne to pilki i inne sprzety sportowe sie przydadzą. Osobiscie lubie goscia bo mi pomógł ale partia ktorą reprezentuje to porażka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pal licho tygrysa i plecak, ale paletki do badmintona powinien zachować. Jako symbol i początek pięknej świeckiej tradycji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawida znam osobiście ze studiów i mogę ręczyć za niego i jego kompetencje. Nagonka śmieszna i za tydzień o niej zapomnimy. Sezon ogórkowy i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W taki sposób w Łęcznej się przykrywa informacje o podwyżkach opłat za śmieci. Prymitywne ale w Łęcznej podobno działa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myśle że są ciekawsze tematy. No chyba że faktycznie to ma być nagonka przez ustepujaca władze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Starosto wszystkiego najlepszego z okazji imienin. Czy w poniedziałek przyjmie Pan upominek? Wpadnę około 11.00. Dozoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do dymisji z takim Wicestarosra! Takie kadry ma PiS liczy się tylko dla nich kasa i stołki ! I raki człowiek ma zarządzać powiatem??? Ludzie ..... !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już nie powinien być wice starostą gdzie honor?????????????????????/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO jeszcze nie podał się do dymisji ?? Żałosna próba pierd... kotka za pomocą młotka. Ludzie to widzą. Człowiek bez honoru, liczy się dla niego koryto i kasa. Myślisz że ludzie uwierzą w te kilka zabawek z leclerca na Turystycznej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawida znam osobiście ze studiów i mogę ręczyć za niego i jego kompetencje. Nagonka śmieszna i za tydzień o niej zapomnimy. Sezon ogórkowy i tyle.
 Możesz sobie za niego ręczyć u swojej cioci na imieninach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy nie kraść !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co ten szum? Dobry pomysł i koniec. Bicie piany. Ktoś sobie zrobił dowcip aby mu przypiąć łatkę. Też mi afera. Afera było zapie....150 miliardów z OFE czy Amber Gold, zniszczenie polskich stoczni i ludzie na bruku w Warszawie po tzw" reprywatyzacji".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ mi " afera"! Zapomnieliście jakie były?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...