Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"– Wielkogabarytowe śmieci należy odwieźć do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Co ciekawe, nikt z sąsiadów nie widział, czyje to meble – mówi" właścicielem smieci jest gmina i ona ma je zabierać - ja mam je tylko segregować - rozumiem, że po zwrot kosztów wywiezienia gminnych smieci mam zgłościć sie do gminy     - odpowiedzialnośc zbiorowa jebnie przy pierwszym lepszym sądzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co tu się spodziewać po Łęcnej(Łęcznej). Przecież od dawna wiadomo, że jest to wioska kretów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W naszej rodzinie dokładnie segregujemy śmieci, ale nie wiem jaki to ma sens. Przed lipcem płaciliśmy mniej niż teraz, a od lipca wzrosła opłata, mamy nowe obowiązki, a ustawodawca ze swojej strony nie dał nic! Idzie więcej worków, potrzebny był zakup nowych pojemników, a teraz jeszcze straszą odpowiedzialnością zbiorową! Chyba ten kraj całkiem zbzikował...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odpowiedzialnośc zbiorowa jebnie przy pierwszym lepszym sądzie
Zgadzam się w 100%. Jeszcze w tym miesiącu sprawe ma badać Trybunał Konstytucyjny. Poczekamy zobaczymy. Czuje, że będzie dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
resztki mojej spermy gotują mi się przez tę popapraną ustawę śmieciową...jak po...ym posłem trzeba było być by coś takiego przyklepac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu straszą podwyżką. Łapcie niesegregujących a nie straszycie wszystkich żałośni urzędnicy. I znowu ten rzecznik.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraj schodzi na psy!. To wszystko przez coraz głupsze przepisy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszne co nam każą robić - segregować, wywozić na punkty zbiórki. A było tak dobrze - do lasu, albo do rowu - no może pan łęczniak łaskawie do kontenera rozwalający się worek wyniesie. Tylko Trybunał obroni naszą wolność. Ludzie wyprowadźcie się na Ukrainę albo do Bangladeszu. Pojedź jeden z drugim do bardziej cywilizowanych krajów to się może przekonasz, że powinno być inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można tak brutalnie torturować ludzi i kazać do różnych worków wkładać różne sorty,a nie lepiej na kanapie przed telewizorem oddać się miłej uciesze oglądania np. jak kilku posłów plecie trzy po trzy,a po takim oglądaniu ma się różne "kłopotki"bo nie ma kiedy posegregować oddzielnie platiki,makulaturę,no i wszechobecne butelki po PERLE,kto zobowiąże producentów do odbioru opakowań w punktach handlowych, napewno nie posły panie nie posły,dlatego mamy ze śmieciami takie różne" KŁOPOTKI".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można tak brutalnie torturować ludzi i kazać do różnych worków wkładać różne sorty,a nie lepiej na kanapie przed telewizorem oddać się miłej uciesze oglądania np. jak kilku posłów plecie trzy po trzy,a po takim oglądaniu ma się różne "kłopotki"bo nie ma kiedy posegregować oddzielnie platiki,makulaturę,no i wszechobecne butelki po PERLE,kto zobowiąże producentów do odbioru opakowań w punktach handlowych, napewno nie posły panie nie posły,dlatego mamy ze śmieciami takie różne" KŁOPOTKI".
kłopotki to my mamy z wladzą tą ustawodawcza i ta samorzadową.Pezed ustawą płaciliśmy 7 zł od osoby a komunalna i tak na śmieciach miała 2 miliony zysku. Teraz po ustawie płacimy 2x więcej i  każą segregować, oraz za wynajm pojemników 30 zl rocznie od rodziny  to rozbój w biały dzien bo po dwóch latach to pojemniki pozłacane mozna za te pieniądze kupić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kłopotki to my mamy z wladzą tą ustawodawcza i ta samorzadową.Pezed ustawą płaciliśmy 7 zł od osoby a komunalna i tak na śmieciach miała 2 miliony zysku. Teraz po ustawie płacimy 2x więcej i  każą segregować, oraz za wynajm pojemników 30 zl rocznie od rodziny  to rozbój w biały dzien bo po dwóch latach to pojemniki pozłacane mozna za te pieniądze kupić
nowy pan prezes kupi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ośmieszają mnie narzekając na tą nową ustawę śmieciową... To co lepiej ,żeby było jak wcześniej czyli śmieci wszystkie do lasu albo zakopać ,a najlepiej w piecu w domu spalić tak ?? Teraz każdy jest traktowany równo wszyscy mają oddawać odpady czy komuś się to podoba czy nie i to jest bardzo dobre i w dodatku każdy ma wybór czy chce segregować czy nie. Mi się ta ustawa bardzo podoba jest terminarz elegancko przyjeżdząją odbierają w domu i na podwórku czysto. Jeśli chodzi o segregacje to ludzie nie segregują tylko i wyłącznie z lenistwa i wygody to nie jest nic trudnego i minimum wysiłku tylko ciężko przecież wejść na neta poczytać jak segregować co gdzie wrzucać bo po co... Już pomijam to ,że niektórych to śmieszy segregacja co ??! Mam śmieci dzielić ?!! To jest poniżej mojej godności... Sortuje się swoje syfy ,a nie czyjeś więć nie róbcie z siebie zacofanych ludzi. Patologia! Wszystko co zrobią to ,źle ! Ogarnijcie się !! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazłam stronę na której można lokalizować osoby po numerze telefonu http://fw.pl/elokalizacja  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ośmieszają mnie narzekając na tą nową ustawę śmieciową... To co lepiej ,żeby było jak wcześniej czyli śmieci wszystkie do lasu albo zakopać ,a najlepiej w piecu w domu spalić tak ?? Teraz każdy jest traktowany równo wszyscy mają oddawać odpady czy komuś się to podoba czy nie i to jest bardzo dobre i w dodatku każdy ma wybór czy chce segregować czy nie. Mi się ta ustawa bardzo podoba jest terminarz elegancko przyjeżdząją odbierają w domu i na podwórku czysto. Jeśli chodzi o segregacje to ludzie nie segregują tylko i wyłącznie z lenistwa i wygody to nie jest nic trudnego i minimum wysiłku tylko ciężko przecież wejść na neta poczytać jak segregować co gdzie wrzucać bo po co... Już pomijam to ,że niektórych to śmieszy segregacja co ??! Mam śmieci dzielić ?!! To jest poniżej mojej godności... Sortuje się swoje syfy ,a nie czyjeś więć nie róbcie z siebie zacofanych ludzi. Patologia! Wszystko co zrobią to ,źle ! Ogarnijcie się !!
Ogarnijcie się ?! Sam to dupku zrób zanim cokolwiek napiszesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anon - czy Ty jesteś mądry? Nie pisze się "Mi się ta ustawa bardzo podoba " - Tylko pisze się Mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz każdy jest traktowany równo wszyscy mają oddawać odpady czy komuś się to podoba czy nie i to jest bardzo dobre i w dodatku każdy ma wybór czy chce segregować czy nie. Mi się ta ustawa bardzo podoba jest terminarz elegancko przyjeżdząją odbierają w domu i na podwórku czysto.
  Człowieku ocknij się. Piszesz z urzędu? Poczytaj czasem to co pisze Bartol, może uwolnisz się w końcu od jedynej słusznej prawdy http://lle24.pl/region/smieci-nadal-nie-sa-odbierane-na-czas-zdjecia/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bartol -sra- pod siebie i WOKÓŁ SIEBIE=cóż to za persona może pomnik w CENTRUM?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym Bartolowi pomnik postawił na przeciw amfiteatru by Ktoś taki jak Ty miał możliwość jego obserwacji, co w danej chwili robi.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 a ja bym postawił na środku ronda Targowa-JP II, z napisem "POMNIK  ŁĘCZYŃSKIEJ MALKONTENCJI".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mylisz malkontenctwo z wymaganiem. To typowe dla urzędasa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...