Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zabytkowy pałac sprzedany. Co się w nim znajdzie?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 lutego 2018 r. o 17:56 Powrót do artykułu
Nie mam zdania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brzmi ciekawie, jak się skończy w praktyce ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To czysta niegospodarność sprzedawać za takie grosze. Kto na to pozwala?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaktus mi wyrośnie jak to powstanie, ciekawe skąd findacja miała kasę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był przetarg ale chętnych, żeby zapłacić więcej nie było. Na szczęście ruina zamieni się w przyjemne miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie coś zrobią z tą ruiną. Żal było patrzeć jak niszczeje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
efekciarstwo atrakcyjne dla małolatów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No może okoliczni nie rozbiorą tych cegieł i innych atrakcyjnych materiałów budowlanych dla swoich potrzeb jak w Zawieprzycach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasa jest od bezdomnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale przepał, niezły przekręt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu się przyda prokurator. Sprzedawanie wiekowego pałacu w cenie pustej działki to skandal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Nareszcie coś zrobią z tą ruiną. Żal było patrzeć jak niszczeje.
 pod rządami starostwa wszystko niszczeje, drogi, oświata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast sie cieszyć ze coś powstanie to na starcie. To tak aby dokopać.  Kazdy mial prawo to kupić.  A tylko fundacja miala odwage. Znam ich wiec sie wypowiadam.  Trzymam kciuki za was. MK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.
undefined napisał:
Był przetarg ale chętnych, żeby zapłacić więcej nie było. Na szczęście ruina zamieni się w przyjemne miejsce.
 a kupiłbyś coś co oddano na 30 lat w komorne ?, nie ma zarządu i radnych w tym starostwie, każdy krótkowzroczny, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To banda idiotów zarządza tym majątkiem. Jak mozna było dopuścić do takiej sprzedaży?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się cieszę. Zawistni tylko mają wkurza.  Jedni mówią, że tak tanio sprzedany, a inni pytają skąd taką górę kasy mają. Zdecydujecie się. To w końcu tanio, czy jednak za górę kasy...Ja się cieszę. Strach po parku było chodzić, bo pijaki same. Oni chyba najbardziej sapią. No i młodzo gniewni, którym coś się wydaje. Do roboty się weźcie zamiast na wszystko narzekać. Teraz będzie porządek i pałac w ruinę nie popadnie, a to najważniejsze. A jeśli ktoś ma na tym zarobić, to tylko życzyć mu powodzenia. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiele takich zabytków uległa dewastacji,gdyż właściciele nie mieli pieniędzy na remonty i prawidłowe utrzymanie.Będzie właściciel i będzie dbał o swoje,a nie dzierżawione.Dzierżawcy w wielu przypadkach doprowadzali do ruiny i rezygnowali.Po wyprowadzeniu się szkoły nikt nie podejmował się zagospodarowania.Firma ,która otrzymała 17 mln dotacji UE daje gwarancję i trzeba życzyć zrealizowania projektu i marzeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się cieszę. Zawistni tylko mają wkurza.  Jedni mówią, że tak tanio sprzedany, a inni pytają skąd taką górę kasy mają. Zdecydujecie się. To w końcu tanio, czy jednak za górę kasy...Ja się cieszę. Strach po parku było chodzić, bo pijaki same. Oni chyba najbardziej sapią. No i młodzo gniewni, którym coś się wydaje. Do roboty się weźcie zamiast na wszystko narzekać. Teraz będzie porządek i pałac w ruinę nie popadnie, a to najważniejsze. A jeśli ktoś ma na tym zarobić, to tylko życzyć mu powodzenia. jakcy pijani? co ty bredzisz? sprawdziłbym jeszcze raz wszystkie procedury dzierżawy i sprzedaży 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, bo rzeczywiście powiat tylko szuka okazji by się podłożyć ;-) Spiskowe teorie rządzą w waszych głowach. Szkoda, że tylko one...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuczyński pamiętaj, że jesteś w pracy. Wytrzymaj z tym chwaleniem do czasu wyjścia z roboty. za 3 bańki to sie samą działke kupuje, a nie zabytkowy pałac. Oby sie prokuratura za Was wzięła wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...