Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zaginęła 15-letnia Agnieszka ze Spiczyna

Utworzony przez ~sernick~, 6 lipca 2010 r. o 19:30 Powrót do artykułu
zbuntowana nastolatka pewnie za kilka dni jak skonczy sie hajs to sie znajdzie
Ostatnio edytowany 6 lipca 2010 r. o 19:47
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żeby z powodu zwykłego giganta robić taki rejwach ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jestem o rok starsza od agnieszki chodizłam z nia do gimnazjum.... jak sie dowiedziałam to sie strasznie zdziwiłam. Agnieszka była osoba bardzo cicha niewyrozniajaca sie. Jakiś wiekszych watow nikt do niej nie miał była razcej osoba spokojna. nie mam pojecia co sie stało z dziewczyna. w koncu taki wiek. i zazwyczaj problem jest u podstaw czyli u rodziny. bynajmniej słyszałam ze miała jakis problem. i nie rozumiem dlaczego poszukiwana jest w powiecie łęcyznskim skoro ostatni raz widziano ja w lublinie chyba cos nie tak? powinni dac chociaz znac strazy miejskiej w lublinie bo to ona wyłapuje takich ludiz młodych. nie rozumiem tego troche. ja nie widze sensu szukania jej w powiecie łęczynskim. Pojechała do lublina a nie do okolic spiczyna . zacznijcie jej suzkac w lublinie w jakich zaktkach. bo moze byc za pozno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomyślcie , ze to mogą czytać jej bliscy, zanim zaczniecie pisać głupoty. a gdyby to była wasza siostra? Zamilcz, i nie pisz byle czego. Ps. to nie wina rodziny. Pomyślcie, o tym jakim niebezpiecznym narzędziem jest internet w rekach młodego człowieka. Proszę piszcie tylko coś, co pomoże ja odnaleźć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomyślcie , ze to mogą czytać jej bliscy, zanim zaczniecie pisać głupoty. a gdyby to była wasza siostra? Zamilcz, i nie pisz byle czego. Ps. to nie wina rodziny, bardzo dobrą ma rodzinę. Pomyślcie, o tym jakim niebezpiecznym narzędziem jest internet w rekach młodego człowieka. Proszę piszcie tylko coś, co pomoże ja odnaleźć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak znam życie - to internetowa miłość - rodzice powinni przeszperać jej komp i sprawdzić bilingi na kom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rolnik KRUSownik napisał:
jak znam życie - to internetowa miłość - rodzice powinni przeszperać jej komp i sprawdzić bilingi na kom
Nie Agnieszka, to do niej nie podobne. Właśnie ja też z nią chodziłam do gim...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gówniara wrażen szuka . . . za tydzien sie znajdzie, a z moim podatków kretynke szukać bedą. Wojaży się panience zachcialo . . . a gdzie byla matka, nie widziala ze szczyl się pakuje i bierze kosmetyki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agnieszka była bardzo cicha. po niej nigdy bym się czegoś takiego nie spodziewała. wyglądała jak normalna nastolatka, ułożona była i w ogóle. hormony albo ''internetowa miłość''. przepadacie internet, może na coś traficie. biedna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal mi wszystkich którzy tak o niej piszą !!! kretynie to nie płać tych podatków . ciekawe co byś zrobił , gdyby to był ktoś z twojej rodziny najpierw pomyślce a potem piszcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z nią chodzę do jednej klasy. I jestem tym wszystkim zaszokowana. Nie wiem co jej strzeliło do głowy.. mam nadzieje że zmądrzeje. Nie wiem co powiedzieć .. Głupota i tyle. Choc ja uważam że to rzeczywiście może być " internetowa miłość" ale po Niej tego bym sie nigdy nie spodziewała..;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gówniara na gigancie znajdzie się zgłodnieje to wróci. A tych wszystkich którzy twierdzą że była cicha i to dla nich szok powiem kiedyś musi być pierwszy raz może w końcu trochę rodzice przejrzą na oczy. Cnotka niewydymka się znalazła wystaczy pójść do dyskoteki i zobaczyć co te gówniary robią. dziwi mnie że tyle szumu z powodu gówniary która jest na gigancie, przecież są wakacje to normalka żę gówniarze uciekają. Do rodziny proponuję poszukać jej w galeriach handlowych typu plaza świeży towar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestańcie wreszcie obrażać ją i jej rodzinę. jak możecie ?????? Kim jesteście , żeby osądzać? Nikt nie dał wa prawa do tego. Informacja o jej zaginięciu , jest tutaj, żeby pomóc ją odnaleźć a nie wypisywać głupoty pod jej adresem. Szkoda, ze najwięcej mają do powiedzenia Ci co gówno wiedzą, nie znają jej i jej rodziny. opamiętajcie się ludziska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nn napisał:
Gówniara na gigancie znajdzie się zgłodnieje to wróci. A tych wszystkich którzy twierdzą że była cicha i to dla nich szok powiem kiedyś musi być pierwszy raz może w końcu trochę rodzice przejrzą na oczy. Cnotka niewydymka się znalazła wystaczy pójść do dyskoteki i zobaczyć co te gówniary robią. dziwi mnie że tyle szumu z powodu gówniary która jest na gigancie, przecież są wakacje to normalka żę gówniarze uciekają. Do rodziny proponuję poszukać jej w galeriach handlowych typu plaza świeży towar.
po co sie wtrącasz jak gówno wiesz? to nie jest normalka idioto. Nikt cie nie prosił o komentowanie. To mają czytać ludzie którzy pomogą Agnieszce a nie kretni którzy będą ją obrażać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O masakra ;( ;( Jestem rok starsza od Agnieszki, chodziłam z nią do jednego gimnazjum, kupowała ode mnie książki itd. Nawet ostatnio o niej myślałam, bo się po nie nie zgłaszała,a zawsze robiła to na początku wakacji. Nie wierzę własnym oczom. Ona nie mogła tak po prostu uciec, jest bardzo spokojną i cichą dziewczyną. Po prostu nie chce mi się wierzyć! Nie wypisujcie o niej głupot jak jej nie znacie! Bluźnicie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dopiero jak czytam takie komentarze to wiem ile sku***synstwa jest na swiecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
po co sie wtrącasz jak gówno wiesz? to nie jest normalka idioto. Nikt cie nie prosił o komentowanie. To mają czytać ludzie którzy pomogą Agnieszce a nie kretni którzy będą ją obrażać.
A co ku***szonie wykupileś sobie dziennik wschodni gówniare szukają za kasę podatników a ona i tak sie znajdzie. Powinni obciążyć rodziców za poszukiwania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tej strony jej siostra bardzo prosze jak nie znacie dziewczyny i rodziny to nie wypowiadfajcie sie po co pisac glupoty??? zastanowcie sie oczym gadacie i jakich slow wypowiadacie pomyslcie ze to moglo dotyczyc was wasdzej bliskiej osoby i co tez by wam bylo szkoda pieniedzy na jej poszukiwania?? po to jest to forum aby przekazywac info o niej jesli ktos cos wie a nie po to aby bluznic z powazaniem siostra cioteczna zaginionej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do wszystkich którzy krytykują a nie znają człowieka. życzę wam szczerze by wam zaginą ktoś bliski. barat, siostra, rodzic albo dziecko. może wtedy zobaczycie jak miło jest dostawać takie wpisy. żal mi was. i rzygać mi się chce na gówna jakie wypisujecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEJ JAK CZYTAM KOMENTARZE ,,nn'' TO BRAK SŁÓW ŻE TACY LUDZIE ISTNIEJĄ!! SŁUCHAJ PAJACU JAK MASZ JAKIES PROBLEMY Z DZIECIŃSTWA TO ZACHOWAJ JE DLA SIEBIE A NA FORUM SIE NIE WYPOWIADAJ BO JESTES BARDZO PROSTYM CZŁOWIEKIEM Z OBNIŻONA SAMOOCENĄ,MUSISZ BYĆ BARDZO NIESZCZESLIWYM CZŁOWIEKIEM KTÓRY RŻNIE NA FORUM CWANIAKA!!!Z TWOICH OPISÓW WIDAC ZE MASZ SPIEPSZONE DZIECIŃSTWO I WYŻYWASZ SIE NA INNYCH.JESTES BARDZO WREDNYM CZŁOWIEKIEM (TYLKO NIE MIEĆ TAKICH W GRONIE RODZINNYM I WŚRÓD ZNAJOMYCH WSZYSTKIM TEGO ŻYCZE)!!!ALE DO CZASU ŻYCIE SIE MSCI I TAKIEMU PAJACOWI POKAŻE SZKOŁE ŻYCIA!!!ŻYCZE TEGO NAJMOCNIEJ!!!!!!!!!!!! A FORUM JEST DLA LUDZI INTELIGENTNYCH ,KTÓRZY MAJA COS MĄDREGO DO NAPISANIA,MOŻE TO CIE UŚWIADOMI!!!ALE DOMYŚLAM SIE ŻE TAKIE BEZMÓZGIE YETI JAK TY NIC NIE ZROZUMIAŁO Z TEGO WPISU!!!OKAŻE SIE JAK ODPISZESZ CZY JA MAM RACJE !!!! CZYTELNICY OCENIA TWÓJ POZIOM PO WPISIE NIE ZNAM TEJ DZIEWCZYNY ALE RODZINIE ŻYCZE ABY SIE ODNALAZŁA CAŁA I ZDROWA!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...