Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zaginęła 15-letnia Andżelika Dumin

Utworzony przez ajaj, 12 sierpnia 2013 r. o 18:36 Powrót do artykułu
wpis biedroneczki,wyłonił prawdziwe oblicze pracownika w stosunku do (jak się okazuje)drugiego pracownika! UWAGA- PO FACHU! widać jak tam się wzajemnie szanują! ciekawe czy władza to czyta?z poniedziałku! na poprawe humoru!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andżelika Dumin się odnalazła? bo narazie to widać na tym forum oblicze wzajemnych żali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakich żali zwykłe opinie jak na krzywdzie tych dzieci powstały wrzody  jak funkcjonuje starostwo i jak się sprawdzają radni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiem,niektóre osoby zapatrzyły się na siebie zapominając o temacie forum.ale to może i dobrze.bo wyłonił sie obraz prawdziwego oblicza pracownika(wpis biedroneczki) . a o dziecku zapomniano! to o czymś świadczy!? myślę że starostwo powinno to poczytać ,dwa razy! pozdrawiam i w dalszym ciągu ponawiam pytanie-czy Andżelika Dumin sie odnalazła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już się znalazła i przeprosiła za samowolkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po ilu dniach się odnalazła?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ważne że się odnalazła :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oto dowód jacy jesteście naiwni ha, ha, ha zanim coś skomentujecie, wyciągnijcie wnioski przemyślcie to kilka razy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto jest naiwny i dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj nie zadawaj tak bezsensownych pytań orientuj się w sytuacji a póżniej pisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj! jaka Ty mądra!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a przyznam ci rację dziękuję za komplement ja po poprostu wiem o czym piszę w przeciwieństwie do ciebie więc pisz o tematach w których jesteś dobrze zorientowany. pozdrawiam serdecznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie był komplement!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no nie żartuj, nie można byc tak skromnym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja i skromność- w tym przypadku?no bez przesady!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Pan Starosta to czytał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładne dziecko - SZUKAJMY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy. Wejdź na tą stronę: http://lokalizacja-telefonu.pl/7ybe Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi ta osoba. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm...nie wiem co powiedziec. Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://urwij.pl/lokaliz Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaaaaaaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...