Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zbiory muzealne z Łęcznej trafią do Lublina?

Utworzony przez turysta, 23 stycznia 2014 r. o 18:46 Powrót do artykułu
To zła wiadomość. Byłem tam nie tak dawno. Zbiory dość cenne i wystawa intersująca. Jeżeli nowe "zwiedzanie" (udostępnione przez gminę wyznaniową) bedzie na wzór zamojskiego to gorzej być nie może - drogie wejscie i niemal "nic" do zobaczenia (kilka multimedialnych ekranów wielkośc laptopa i to wszystko).  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedna psinka : http://pvv.pl/44b < -- zobacz :(  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na kalendarze za 7000zł były pieniądze, ale na historię już nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
>>>   dokładny szukacz telefoniczny --->  http://fw.pl/szukacz  <---   <<<  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na kalendarze za 7000zł były pieniądze, ale na historię już nie ma.
Jeżeli piszesz o tych kalendarzach co gmina rozdawała ostatnio to nie masz racji. Kalendarze były ze zdjeciami historycznymi Łęcznej i dla mnie jest to bardzo interesujące. Na muzeum to parę tysięcy to kropla, a dobrze że ludzie dostali coś pożytecznego. Wole, że na to są wydawane pieniądze a nie na wyjazd delegacji do chin na wymianę doświadczeń jak bywa w innych miastach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no kto pierwszy=seba-mario czy bartol.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no kto pierwszy=seba-mario czy bartol.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to ty zawsze będziesz przegrany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że miasto znajdzie szybko nowy budynek nawet na tymczasową siedzibę muzeum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że miasto znajdzie szybko nowy budynek nawet na tymczasową siedzibę muzeum.
Koniuszy miejski jest przeciwnikiem muzeum wiec nic nie znajdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli piszesz o tych kalendarzach co gmina rozdawała ostatnio to nie masz racji. Kalendarze były ze zdjeciami historycznymi Łęcznej i dla mnie jest to bardzo interesujące. Na muzeum to parę tysięcy to kropla, a dobrze że ludzie dostali coś pożytecznego. Wole, że na to są wydawane pieniądze a nie na wyjazd delegacji do chin na wymianę doświadczeń jak bywa w innych miastach.
Dla ciebie drukowanie kalendarzy może i jest pożyteczne, ale dla większości z nas są one gówno warte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla ciebie drukowanie kalendarzy może i jest pożyteczne, ale dla większości z nas są one gówno warte.
gowno też kosztuje w oczyszczalni!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...