Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znajdź imię dla bobra, wygraj nagrody

Utworzony przez ryl, 14 września 2009 r. o 18:54 Powrót do artykułu
he he... z tego co mi wiadomo to dzik nazywa sie Teo a nie Leo... pracownik łęczyńskiego magistratu - śmiechu warte!!! a tak swoją droga to w Łęcznej jest wiele ważniejszych rzeczy, które powinny spędzać sen z powiek urzędnikom niż jakieś pseud konkursy na imiona... zajmijcie sie konkretami a nie bzdetami!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może kilka dni spokojnie postoi na podium, wkrótce na pewno zostanie zdewastowany... ERA POMNIKÓW dawno już minęła, więc po co ten zbędny kosz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moze redakcja sie pomylila
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem dlaczego Todor jest imieniem zlosliwym - czuje sie urazona - moj kot sie tak nazywa )) na prawde
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nie wiem dlaczego Todor jest imieniem zlosliwym - czuje sie urazona - moj kot sie tak nazywa )) na prawde
Nie ma niczego zlego w imieniu Teodor i nazwaniu tak drewnianej rzezby ... o ile nie dzieje sie to w Łęcznej, ktorej burmistrzem jest pan o takim wlasnie imieniu. Co wiecej, symbol Łęcznej-dzik, ktorego rzezba stoi w centrum miasta- zostal nazwany Teo. Mam nadzieje, ze to wystarczajace wyjasnienie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może P#enis lub Kosiorek Oporek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tekst o bobrze juz by w gazecie jakies dwa tygodnie temu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ryl napisał:
. zajmijcie sie konkretami a nie bzdetami!!!!!!!!!!!
ryl to ryl i tyle. Ty rylu jak tobie nic nie odpowiada w Łęcznej to won do swojej wiochy skąd cię przywialo rylu. rylcowi tylko głupi węgiel we łbie, nie wie co to kultóra, co to pomniki,rzeźbye.... oto cały ryl łęczyński
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzik jest Teo, to proponuje TEO II, niech urzędasy dalej stawiają pomniki swojemy panu i wladcy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech bedzie boberek gonterek....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...