Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

zona rzecznika prasowego znalazła pracę w MOPS

Utworzony przez orka, 14 sierpnia 2013 r. o 12:32
Nowy nabór ogłoszony w st......... Nie bierzcie tylko w nim udziału i nie ośmieszajcie się przypadkiem,bo szkoda tych ludzi mających nadzieję,że może tym razem się uda,   Myślicie,że tylko gmina tak działa, buhaha......... Ale ogłoszenie musi być przecież......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to kilka lat temu usłyszałam: Po co idziesz na ten konkurs? To nie jest stanowisko dla ciebie (mimo, ze spełniałam warunki). Ale przynajmniej zobaczysz jak wyglada rekrutacja w urzędzie. Tyle twojego. (I tu szczery, rozbrajający uśmiech osoby wypowiadającej te słowa).  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i znów straszenie sądami, panie Kuczyński nie bądź pan śmieszny, faktów nie zmienisz, a dzięki Bartolowi wszyscy się dowiedzieli o co w tym włażeniu w d*** tak naprawde chodziło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to kilka lat temu usłyszałam: Po co idziesz na ten konkurs? To nie jest stanowisko dla ciebie (mimo, ze spełniałam warunki). Ale przynajmniej zobaczysz jak wyglada rekrutacja w urzędzie. Tyle twojego. (I tu szczery, rozbrajający uśmiech osoby wypowiadającej te słowa).  
No bo ile można ciągnąć staż, podczas gdy innych obowiązuje 5-6 miesięcy, a innych X razy tyle, a póżniej pisać w wymaganiach mile widziany staż w administracji,podczas gdy samemu się ten staż umożliwia w czasie przekraczającym normy obowiązujące innych, póżniej trzeba już tylko zatrudnić. A czy tam każdy ma wykształcenie kierunkowe,skoro teraz jest wymagane? Sprawiedliwość to słowo,którego łaknie moja dusza patrząc na to wszystko.... Dajcie Szanowny Panie szansę wszystkim.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prosze o podanie faktów, dokumentów i innych dowodów na to, że osoba o ktorej mowa dostała się do pracy poprzez znajomości...Jeżeli takowych nie ma, uważam tę dyskusję za jałową...choć może nie - warto osobom zainteresowanym złożyć wniosek do stosownych organów o pomówienie i zniesławienie!
 nie strasz, bo się ze... oczywiście, że pracę dostała, bo "spełniała kryteria naboru". A że żona rzecznika - to przypadek przecież.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jakich on pomówieniach pisze? Chciałby żyć w państwie, w którym nikomu nie wolno oceniać osób publicznych i naborów do publicznych urzędów. Otacza się ludźmi z tamtej epoki i chyba myśli tak samo. Ale sam innym zarzuca nepotyzm, rozrzutność publicznych pieniędzy itp. Każdemu kogo znam powiem przed wyborami o kandydacie Kuczyńskim jeśli tylko gdzieś wystartuje żeby na takiego nigdy już więcej nie głosować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz to on moze wystartowac... ale jedynie w konkursach urzędu miasta. Co za bezczelny typ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prosze o podanie faktów, dokumentów i innych dowodów na to, że osoba o ktorej mowa dostała się do pracy poprzez znajomości...Jeżeli takowych nie ma, uważam tę dyskusję za jałową...choć może nie - warto osobom zainteresowanym złożyć wniosek do stosownych organów o pomówienie i zniesławienie!
Oj Zenuś Zenuś zabawny z ciebie gość. Uśmiałam się z twojego postu aż popuściłam w majty. Nie debiluj chłopie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba się nie łudzicie że Kuczyński przyzna Wam rację, raczej będzie utrzymywał że był to najlepszy kandydat na owe stanowisko. Pytania rekrutacyjne??? poznała dopiero na rozmowie ;)))))) Łęczyńska norma!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prosze o podanie faktów, dokumentów i innych dowodów na to, że osoba o ktorej mowa dostała się do pracy poprzez znajomości...Jeżeli takowych nie ma, uważam tę dyskusję za jałową...choć może nie - warto osobom zainteresowanym złożyć wniosek do stosownych organów o pomówienie i zniesławienie!
Oj to nie Zenuś. Oj Panie Stasiu , czy  się Pan wstydzisz  podpisać własnym nickiem tylko podrabiasz podpis. Mam wrażenie, że kolejny raz się Pan ośmieszył. Wracaj facet na Ł24 i pisz pod swoim nickiem - " Wirtualny" A o organach nie wypisuj, na DW, bo to nie playboy popatrz na swoje i wyciągnij wnioski. :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Syn go nauczył, że mozna pisać pod wieloma nickami na forum urzadmiejski24 i tak mu się utrwaliło, że wszędzie tak robi. Niestety tego braku stylu nie da się podrobić. Wirtualny ojciec rzecznika!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosny zje.y. Literka B moja ulubioną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestesm Siegieda i moim kumlem byl Kuczy:-) ale juz nie jest bo sie nie dostalem tam gdzie on, papappaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu Pawlak: mamy kota na smyczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jabłoński mówi: Łęczna to jest polityka i żona i siegiederazada, oj, zesraj się ogolony i ten z wąsami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nagroda za lojalnosc rzecznika UM - praca dla żony w podległym gminie MOPS?     http://lle24.pl/region/zona-rzecznika-urzedu-miejskiego-znalazla-prace-w-leczynskim-mopsie/#comment-1415
To nie nagroda taki fachowiec był potrzebny,nie doszukujmy się układów .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to pięknie. Wiedziałem, że ta lojalność kiedyś zaprocentuje.
Nie widziałeś ,że procenty zależą od czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A synowa starosty tez zatrudniona w ciąży ale o tym cicho sza.........., a wam wszystkim żal dupę ściska.........
A czyja ta ciąża?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie piszcie po procentach bo nawet obrażanie wam nie wychodzi. Chyba, że to Grześ się napił bo świętuje pracę dla żony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nikogo tu nie obraża, a prawda niektórych boli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...