Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zostawił pod sklepem samochód z odpalonym silnikiem. On z tego skorzystał [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 listopada 2018 r. o 16:10 Powrót do artykułu
akacja jak w filmie gangsterskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje ze wlasciciel dostal mandat za pozostawienie pojazdu z pracujacym silnikiem. Co za glupiec. No i sie doigral.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niemiec, czy co? Oni tak robią nagminnie. Auto odpalone po drugiej stronie ulicy, a ci idą kupić sobie kawkę i bułeczki. Taka ekologia. Są jeszcze lepsze typy. Parkują centralnie na skrzyżowaniu typu T tuż przed sklepem i jeszcze oburzają się jak im się zwróci uwagę?! A propos brak kompletu oryginalnych kluczy oznacza, że kierowca automatycznie zrezygnował z AC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje ze wlasciciel dostal mandat za pozostawienie pojazdu z pracujacym silnikiem. Co za glupiec. No i sie doigral.
 Ogarnij się człowieku... Nigdy nie zostawiłeś samochodu odpal onego?! To nie jest powód by go kraść... Cebularzu 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. jak można pozostawić tak samochód, 2. ten degenerat co zabrał samochód ledwo stoi na nogach, jakim cudem pracownicy sklepu sprzedali osobie nietrzeźwej alkohol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje ze wlasciciel dostal mandat za pozostawienie pojazdu z pracujacym silnikiem. Co za glupiec. No i sie doigral.
Ogarnij się człowieku... Nigdy nie zostawiłeś samochodu odpal onego?! To nie jest powód by go kraść... Cebularzu
 Oczywiście, że powód będzie zatruwał środowisko. Jak go nie nauczyli na kursie to go nauczyło życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje ze wlasciciel dostal mandat za pozostawienie pojazdu z pracujacym silnikiem. Co za glupiec. No i sie doigral.
Ogarnij się człowieku... Nigdy nie zostawiłeś samochodu odpal onego?! To nie jest powód by go kraść... Cebularzu
 chamstwo tak robi , człowiek kulturalny nie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spodnie dresowe kupił na targu w Piaskach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powodzenia w szukaniu go, jak sam się nie zgłosi albo przypadkiem nie traficie na samochód to go nigdy nie znajdziecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAPAD STULECIA 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda że w Puławach wszyscy policjanci z drogówki są na zwilnieniach lekarskich???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" samochód z odpalonym silnikiem " ... odpalonym w kosmos ??? Więcej dbałości o język polski autoreczku ... bezimienny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...