Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

13-latka zgwałcona na dożynkach koło Lubartowa. Zatrzymali podejrzanego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 sierpnia 2019 r. o 14:12 Powrót do artykułu
komu i do czego potrzebny taki news?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gnojowi powinni jaja urwać. Zniszczył dziewczynie życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
13 lat to może niepelnoletnia,ale już raczej nie "dziewczynka"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio znajoma pokazała mi zdjęcie 12latki to dałem jej ze 20 minimum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co właściwie mieści się pod hasłem "zgwałcenie" ? Bo de fakto nawet złapanie za tyłek tez może być zgwałceniem. W 90% przypadków zgwałcenie to nie stosunek a "inne czynności seksualne". Tu w przypadku dziecka każda przemoc powinna być surowo karana. Ale ostatnio zgwałceniem jest praktycznie każda czynność na tle seksualnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzynastolatka na dorzynkach jeszcze dwadziescia lat temu przyszlaby z rodzicami a nie sama
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za gwałt jak najbardziej skrócić o końcówkę. Popieram komentarz że parę lat temu 13 z rodzicami chodziła na takie imprezy, a teraz rób co chcesz a potem płacz i łzy. Dodatkowo sposób w jaki prezentują się dziewczyny w tym wieku a parę lat temu jest niewyobrażalnie nie porównywalny .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pamiętacie z historii pewne "małżeństwo proroka" z 6-latką??? Co na to "mędrcy w prawie"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chce być sędzią w temacie, ale zalecałabym ostrożność w ferowaniu wyroków na młodego mężczyznę. To ogólnie lubiany i szanowany człowiek z doskonałymi wynikami w szkole i perspektywą zaawansowanych studiów w Lubelskim Seminarium Duchownym. Aktywnie udzielający się w środowisku pozytywnej młodzieży nastawionej na wyrwanie naszej umiłowanej ojczyzny ze szponów lewactwa i środowisk LGBT! A może właśnie jego zaangażowanie w walce o narodową wolność leży u podstaw aresztowania? Wszak się nie przyznał, a znając go wiem, że gdyby był winny, to sumienie kazałoby mu natychmiast przyznać się i przeprosić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio znajoma pokazała mi zdjęcie 12latki to dałem jej ze 20 minimum
 czy to trolu uprawnia kogokolwiek do gwaltu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na dożynkach to teraz bardziej elektorat PiS czy PSL?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co robiła 13 latka na dożynkach sama ? pierwsze pytanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matka Boska jak urodziła Pana Jezusa miała 13 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nawet jak miała 13 lat i poszła sam, nawet jak była pomalowana, to można ją zgwałcić? Bo niby sama się prosiła o to wyglądem. Ludzie, co wy wypisujecie? To zbydlęcenie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WINA TUSCA 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierzę, że to on. Przecież wszystkim sąsiadom dzień dobry mówił. I do mszy służył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POlański lepszy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę tego czytać! Biedne dziecko zostało skrzywdzony na całe życie A tutaj bronią gwałciciel?! Bo co?? Bo do mszy służy i dzień dobry mówi!! Ludzie zastanówcie się co piszecie!!! Najwyższy wymiar kary
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chce być sędzią w temacie, ale zalecałabym ostrożność w ferowaniu wyroków na młodego mężczyznę. To ogólnie lubiany i szanowany człowiek z doskonałymi wynikami w szkole i perspektywą zaawansowanych studiów w Lubelskim Seminarium Duchownym. Aktywnie udzielający się w środowisku pozytywnej młodzieży nastawionej na wyrwanie naszej umiłowanej ojczyzny ze szponów lewactwa i środowisk LGBT! A może właśnie jego zaangażowanie w walce o narodową wolność leży u podstaw aresztowania? Wszak się nie przyznał, a znając go wiem, że gdyby był winny, to sumienie kazałoby mu natychmiast przyznać się i przeprosić...
 Ulżyło ci spuszczajac szambo? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okazuje się, że główny podejrzany to nie śniady imigrant ani lewacki entuzjasta LGBT ale bogobojny ministrant z sąsiedniej parafii. Niesamowite.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...