Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

15-latkowie zrywali plakaty wyborcze, trafią przed sąd

Utworzony przez dd, 15 listopada 2010 r. o 13:35 Powrót do artykułu
Sam czasem mam ochotę zerwać taki plakat, u mnie pod blokiem zasłaniają widoczność przy wyjeżdżaniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni dostać nagrodę za sprzątanie miasta. Robienie z miasta śmietniska poprzez wieszanie plakatów gdzie popadnie jest w porządku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno być zakazane wieszanie plakatów, przecież i tak zelwają się one w jedną masę. To jakaś paranoja po 10 plakatów na jednym słupie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Modne powinno się stać to że kandydaci zamiast drukować plakaty, bilbordy, banery i ulotki przeznaczać będą te pieniądze na cele charytatywne i za sprzątanie płacić nie trzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też uważam, że powinni im jeszcze zapłacić za sprzątanie, rozwieszać jest komu a później...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram. powinni jeszcze placic za sprzatanie plakatow. zasmiecaja miasto te plakaty i jak by to powiedziała pewna plastyczka : "burzą moje doznania estetyczne".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budujmy garaże na Czubach ! Niech będzie więcej miejsc parkingowych i zieleni ! http://www.goldenline.pl/katarzyna-klos3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...