Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brawo młody !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacun dla zawodnika i rodziców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki szacun dla ciebie "Młody"!. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHAPEAU BAS ! WIELKI SZACUNEK DLA CIEBIE I TWOICH RODZICÓW. MIŁE PODZIĘKOWANIA DLA PRZEDSIĘBIORCY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać że w życiu se chłopak nie da rady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcie chłopaka na główną stronę Dziennik! Szacunek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby taki co jak twierdzisz daje sobie radę trafił kiedyś na twój portfel. Równać w górę w zepsutym świecie. Brawo Młody!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że wszyscy tutaj zachowali się bardzo przyzwoicie. Uczeń, bo nie uległ pokusie a znalezioną gotówkę przekazał Rodzicom. Rodzice, którzy wzorowo wychowują syna no i przedsiębiorca, który postąpił bardzo szlachetnie. Słowa uznania dla Policji w Lubartowie za piękny gest. Powiało wielkim optymizmem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo!! Rodzice Cię dobrze wychowali a świat nie wypaczył :) Dobro powraca!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajny chlopak.szkoda ze malo juz takich ludzi w tym kraju.a tym gestem zamknal sobie droge do bycia POlitykiem platformy obywatelskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacun młody/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać że w życiu se chłopak nie da rady.
 Tgrunt że twoja stara dała.. i to nie tylko radę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajny chlopak.szkoda ze malo juz takich ludzi w tym kraju.a tym gestem zamknal sobie droge do bycia POlitykiem platformy obywatelskiej.
 Co za wyżyny obłudy, zapewne nie zostanie politykiem żadnej frakcji, ponieważ do tego trzeba się poprostu urodzić świnią, trollu:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puchar dla idioty roku znalazł swojego nowego właściciela
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znaczy, czy nagrodą można nazwać ustawowe 10% znaleźnego? Jak dla mnie ów przedsiębiorca okazał się skąpcem lub osobą, która ledwie wiąże koniec z końcem. Niemniej postawa chłopca jest godna pochwały. I jak dla mnie państwo powinno zwrócić uwagę na niego i zaoferować mu stypendium na wybranej przez siebie uczelni. Stać nas na sponsorowanie obcych nacji, to zasponsorujmy uczciwość. Kwota nie była mała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak postępują PiS-owcy,PO-wiec by ukradł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten chłopak może wyrosnąć na bardzo wartościowego człowieka. Szacunek dla niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawy i uczciwy chłopak! Ja chyba bym nie oddał, tylko zrobił sobie za taka kwotę piękny uśmiech u dentysty, bo to droga sprawa a 15 tys pewnie by już wystarczyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na dowód wdzięczności, MIMO OPORU RODZINY, przekazał słodycze oraz 10 proc. znalezionej sumy. Gratulacje dla rodziny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym nie oddal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...