Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Autobus przewożący dzieci omal nie przewrócił się na poboczu [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 października 2017 r. o 11:00 Powrót do artykułu
POLSKIE DROGI...............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Założe sie że kierownik to jakiś 50-cioletni pierdziel. Refleks już nie ten, ocena sytułacji. Czas odłożyć prawko do szuflady. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bardziej Wandzin niż Majdan Kozłowiecki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO STRASZNE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie wina starego podziela jak piszesz tylko grzaskiego i podmokłego terenu w tym miejscu a także wąskiej jezdni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież widać że go ściągneło, bo albo się z kimś mijał i za bardzo zjechał bo miał mało miejsca na drodze co widać na zdjaciach lub po prostu się zagapił i zjechał w obydwu wina kierowcy niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie prawda że opiekunowie wyciągali dzieci z autobusu, dwóch mężczyzn ze wsi Wandzin wyciągało dzieci z autobusu, potem opiekuna i kierowcę, bo opiekun i kierowca byli sami w szoku i nie wiedzieli co zrobić. Gdyby nie szybka interwencja i telefon na straż pożarną autobus by się przechylił bo kierowca zadzwonił po "swoich" i chcieli kopać od strony rowu. Powinno się o tych mężczyznach wspomnieć bo to co zrobili było bardzo odważne i bohaterskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie prawda że opiekunowie wyciągali dzieci z autobusu, dwóch mężczyzn ze wsi Wandzin wyciągało dzieci z autobusu, potem opiekuna i kierowcę, bo opiekun i kierowca byli sami w szoku i nie wiedzieli co zrobić. Gdyby nie szybka interwencja i telefon na straż pożarną autobus by się przechylił bo kierowca zadzwonił po "swoich" i chcieli kopać od strony rowu. Powinno się o tych mężczyznach wspomnieć bo to co zrobili było bardzo odważne i bohaterskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli to policja opisywała lub jaka kolwiek gazeta to są idioci i nie wiedzą od czego zaczynają. Bo nie wiedzą po prostu komu cześć i komu chwała. To jest niewiarygodne, żeby tak po prostu kłamać w mediach i wcale się nie dziwię, że tak jest w polityce. Po prostu trzeba zacząć od pierwszej pomocy, kto ratował dzieci. Jeżeli oni tak kłamią ludzi to po co oni się za to wogóle biorą jak nie mają o tym zielonego pojęcia. Ja pierwszy przy tym byłem i ja z bratem ratowałem te dzieci, niektóre płakały i błagały aby jak najszybciej wyjść i nikt nie zawiadomił żadnych służb specjalnych, dopiero mój brat a ja ratowałem dzieci, są świadki i nawet zdjęcie jak wyciągam jedno z dzieci. Zastanówcie się nad tym, niech gazeta nie kłamie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...