Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Burmistrz Lubartowa: Zlikwidować \"obóz tatarski”

Utworzony przez placek, 5 kwietnia 2009 r. o 21:44 Powrót do artykułu
Dobrze robi burmistrz Lubartowa, podobny problem był w Puławach, handlowcy z manhatanu niemal przywiązywali się do swoich okropnych bud z dykty i folii byleby tylko móc szpecić miasto. Klamka zapadła, wybudowano piekną halę targową na dawnym targowisku przy ulicy Piaskowej i teraz żaden z dnich nie powie ż jest mu źle. Ja też miałem mieszane uczucia ale teraz wiem że postąpiono właściwie. Przyjedźcie do Puław i sprawdźcie na własne oczy. Puławy pozdrawiają Lubartów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem jest gdzie indziej. Burmistrzowi poprostu niepodoba się widok z okna i tyle. Przez to ktoś straci główne źródło dochodu. Tak naprawdę nie ma dobrego pomysłu na zagospodarowanie placu. Imprezy masowe odbywają się rzadko, taki wolny plac schowany między budynkami bedzie przyciągał jedynie młodych alkoholików i huliganów. Czarno to widze... Mam lepszy pomysł. W Lubartowie w omawianym miejscu od wieków (tak właśnie!) był targ. To było centrum handlowe regionu. Czy nie można by tego miejsca po prostu "odświeżyć"? Postawić nowe, ładne budki dla handlujących, zrobic alejki i estetyczne ogrodzenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecnie w Puławach po likwidacji Manchatanu za to by sprzedać butelkę z mlekiem trzeba uiścić 80 złotych opłaty targowej- czyl jednym słowem trzeba mieć bardzo wiele tych butelek by zostało coś dla siebie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...