Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Droga wojewódzka jak nowa. Kierowcy jeżdżą od grudnia, dziś na chwilę wstrzymano ruch

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 stycznia 2020 r. o 19:34 Powrót do artykułu
Banda darmozjadów wtargnęła na drogę powodując zagrożenie w ruchu. Na to chyba jest paragraf? Prokuratura powinna się tym zająć bo mogli spowodować katastrofę w ruchu lądowym. A wstęgi niech sobie przecinają gdzie chcą aby nie na drodze. Banda darmozjadów i lanserów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
URRAAA, URRAAA, URRAAA, Towarzysze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślimy ,ze ci *panowie* i jedna pani zadbaja rownież o przystanki zadaszone dla oczekujacych przy tej drodze na komunikacje publiczną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogę powinny chyba otwierać osoby, które przyczyniły się do jej remontu. Nie zapominajmy, że radni PiS byli przeciwko tej inwestycji, gdy województwem rządził PSL. Parczew pamięta kto głosował przeciw! Droga jest wojewódzka czyli jest w zarządzie ZDW czyli jednostce marszałka województwa. Jednak  od pewnego czasu chcą się przy niej „ogrzać” władze lokalne wciskając ludziom kit, że to ich zasługa. Dobrze, że udało się wyłonić wykonawcę przed rządami PiS w województwie. Zapewne 815 podzieliłaby los innej drogi. Obecnie pomimo wykonania dokumentacji i chyba praktycznie wszystkich uzgodnień zabrano pieniądze na remont drogi Sosnowica – Łęczna, ponieważ obecnemu marszałkowi zamarzyła się obwodnica w Kraśniku. Po co było wywalać dużą kasę na dokumentację? Uzgadniać z ludźmi przebieg pasa drogowego?
 Ciemny lud to kupi. I o to chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim to trzeba być idiotą żeby pozować do takich zdjęć???? Lokalni politycy PiS-u są juz ciemniejsi od swoich wyborców i ciągle wierzą w pozowanie do przecinania wstęg. Przecież tego juz nikt "nie kupuje".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co mozna? mozna. Ale jak Karpiniski powiedział chj z ta wschodnia to jezdzilismy se po wertepach. Cierpliwości i będzie S19 a Pitera pare lat temu w parlamencie UE blokowała pomysł via carpatia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale tam brakuje kilku ważnych i doświadczonych przecinawstęgaczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczcie na zdjęciu ilu ich tam stoi....... W Ameryce wstęgę przecina jedna osoba, ale u nas na zdjęciu tym widać symboliczną różnicę w obsadzie urzędów. Że tak powiem - więcej matka nie miała? A potem dziwić się, że kasy nie ma w Polsce na nic. Przecież trzeba to wszystko utrzymać....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech jeszcze usuną grudę asfaltu przyklejoną do drogi przy jednym ze zjazdów w Szczekarkowie. Codziennie mnie wkur..a jak na nią najadę. Latarnie piękne, ale nie wiem czy działają. Nie widziałem ani razu. Zjazd ze Szczekarkowa do Brzezin - mistrzostwo świata. Takich wygibasów drogowych ze świecą szukać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta impreza mnie rozczarowała. Nie widzę żadnego zbydlęconego katabasa wywijającego miotełką za 20 tys. polskich złociszów. To chyba jakieś niedopatrzenie ze strony włodarzy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobra, ale kiedy wreszcie Lubartów - Lublin i załatwią te przeklęte Niemce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkic Panow ze zdjec zapraszam aby przeszli sie ulica Wojka Polskiego w ciagu dw 815. Bubel architektoniczny za unijne pieniadze. Brak drog dojazdowych do posesji, brak sciezki rowerowej, brak chodnika. Panie redaktorze nie jest Panu wstyd wypisywac taka nieprawde. Partactwo to bardzo delikatne slowo dla tej inwestycji.!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślałem że ten z ambrellą to jakiś dżentelmen, ale nie, cieknie biednej kobicie na głowę, centralnie z ambrelli. Mało jej jeszcze ręki nie potnie, się wpycha.Trzymaj się.  Nie daj się kobieto wypchnąć ze świata Nikosiów Dyzmów.
 Ten parasolnik to lubartowski burmistrz. Leje na lubartowską starościnę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzecznie zauważę, że cały event do poprawki. Nie dostrzegłem w tłumie zawalidróg przedstawiciela opcji pedofilskiej z miotłą w kosmatej łapie! .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta impreza mnie rozczarowała. Nie widzę żadnego zbydlęconego katabasa wywijającego miotełką za 20 tys. polskich złociszów. To chyba jakieś niedopatrzenie ze strony włodarzy...
 No właśnie, należy unieważnić odbiór bo nie było wielebnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby to towarzystwo wzajemnej adoracji miało chociaż trochę honoru to by zaprosili na to otwarcie ludzi dzięki którym ta droga została wykonana , chociażby marszałka Sosnowskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mnie zastanawia co tam robi Pan Gruszczyk , powinien chyba gęsi pilnować bo ptasia grypa szaleje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śliczne taśmocięcie, szkoda, że to nie A2.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś na drogę buraki wysypał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w okolicach Szczekarkowa nie postawiono wysokiego masztu z flagą biało-czerwoną takiego, jaki zafasowano w Lublinie na rondzie obok Zamku, przecież patriotyzm masztami się mierzy.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...