Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dzieci to nie króliki, marchewkę muszą jeść obraną

Utworzony przez królik, 25 listopada 2010 r. o 12:41 Powrót do artykułu
Przeterminowana marchewka! Uśmiałem się jak królik! Człowiek naoglądał się reklam, gdzie komputerowo wygenerowana marchewka wygląda perfekcyjnie. Ma być czysta i wystarczy a że ze skórką?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko w Lubartowie dzieci dostają nieobraną marchewkę ale też w Szkole w Krasieninie. Marchewka jest nieobrana i do tego nie świeża. WSTYD!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Puławach też dzieci dostaja te marchewki. Syn przynosi je do domu, bo są niesmaczne. Spróbowałam kiedyś jedną i były wstrętne. Mie miały smaku i były suche jak wiór. Chyba nie o taką ideę chodziło wprowadzając warzywa i owoce do szkół?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna napisał:
W Puławach też dzieci dostaja te marchewki. Syn przynosi je do domu, bo są niesmaczne. Spróbowałam kiedyś jedną i były wstrętne. Mie miały smaku i były suche jak wiór. Chyba nie o taką ideę chodziło wprowadzając warzywa i owoce do szkół?
Dokładnie, te marchewki są okropne. Wyglądają jakby z tydzień leżały w tych workach w jakimś zamrażalniku. I nasze dzieci mają to jeść??? w dodatku z brudną skórą??? Ohyda!!! Już lepsze byłyby jabłka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z wcześniejszymi opiniami . W Niedźwiadzie też dzieci dostają marchewkę , ma też czarne plamki , wygląda na nieświeżą . A w ogóle to jest marchew dla krów a nie dla dzieci , dosłownie marchew opasowa .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...