Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie żeby źle życzyć jeleniowi. Ale zwierzęta zdychają, a to ludzie umierają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeleń strzelony półpłaszczowym pociskiem, "umiera" (zdycha oczywiście, schodzi, gaśnie, przechodzi) lzej mu jest, kiedy taki pocisk rozkłada się, niekoniecznie w "komorze"- wystarczy trafić tuszkę. 9 tysi za mięsko, a ile kosztuje przyjemność strzelenia jelenia? Za free. Nie ma większych kłusowników od tzw myśliwych, oni wiedzą, jak to robić. Obecnie nie ma już ozimin na polach, a lasy i łąki ogołocone są z paszy. Paśnik nie widział siana, ni niczego, przy drode, by ludzie widzieli. Kupa zgniłego, przed amboną za to. Nadmiar kóz, jeleni itp to zmora, nikt nie płaci odszkodowań,a ja muszę podatek zapłacić. Co to za własność?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdura człowieki zdychają po opłaceniu mafijnych składek, jak to określiła prokuratura z Krakowa zamykając księdza- w obecnych ,,warunkach reżimu sanitarnego", a zwierzyna umiera jako wolny byt, nie podlegający upodleniu i opluwaniu w mediach. Zapomieli już zakaz wstępu do lasu? By jednostki upodlone nie wkraczały na terytorium istot wolnych, nie poskarżyły się na władzę, tam Pegasus gubi zasięgi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwyrodnialcy. Sk....syny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"aromek7" ekspercie! Czyżby zdychanie było mniej szlachetne od umierania? A może umieranie w jakiś niezrozumiały sposób "uświęcone" zostało większym etosem schodzenia z tego świata?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie to żebym podejrzewał kogoś o brak elementarnej wiedzy..ale mimo wszelkich bajek ideologiczno-religijnych, wiadomo jest, że człowiek to też zwierzę. Pozdrawiam:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...