Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
Takie pisanie życia jej nie przywróci
Wymyślanie idiotycznych historyjek, obwinianie jej rodziców, gdybanie, czy była pijana, czy jej chłopak dostał skurczu, czy to było samobójstwo, czy zaatakował ją wieloryb też nie! Za każdym razem, kiedy dochodzi do takich sytuacji, internauci wiedzą wszystko lepiej niż najbliższa rodzina, znajomi, policja, ba, same ofiary! Więcej historyjek, więcej sensacji, więcej więcej więcej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie. Nie zaciemniaj rzeczywistego obrazu. Minął ponad miesiąc i nadal nie wiadomo co się stało. Dlaczego doszło do śmierci dwójki dzieci i kto ponosi za to odpowiedzialność???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kinia napisał:
Wiecie jak nazywała się ta dziewczyna? Świeć Panie Nad Ich Duszami (*)
To była Aneta Wraenica ;( Boże świeć nad jej duszą ;( przyjaźniłyśmy się przez 11 lat...Wciąż nie mogę uwierzyć (((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Właśnie. Nie zaciemniaj rzeczywistego obrazu. Minął ponad miesiąc i nadal nie wiadomo co się stało. Dlaczego doszło do śmierci dwójki dzieci i kto ponosi za to odpowiedzialność???
Łącząc się w bólu z rodziną niestety należy stwierdzić, że nie odpowiedzialne osoby wypłynęły na jezioro na materacach co samo w sobie jest wielkim ryzykiem, grożącym taką tragedią jaka miała miejsce. Tydzień po tym zdarzeniu byłem nad Krasnem i widziałem wiele osób na materacach nie reagujących na wezwania ratownika. Jedynym sposobem jest karanie na jeziorze jak na drogach to pozwoli ocalić wielu szczególnie młodych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roman napisał:
Łącząc się w bólu z rodziną niestety należy stwierdzić, że nie odpowiedzialne osoby wypłynęły na jezioro na materacach co samo w sobie jest wielkim ryzykiem, grożącym taką tragedią jaka miała miejsce. Tydzień po tym zdarzeniu byłem nad Krasnem i widziałem wiele osób na materacach nie reagujących na wezwania ratownika. Jedynym sposobem jest karanie na jeziorze jak na drogach to pozwoli ocalić wielu szczególnie młodych ludzi.
Roman... tam nie było ratownika. owszem karać należy - zdecydowanie - te ośrodki w których nie ma ratownika a kąpielisko jest...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziewczyna Aneta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...