Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kobieta zginęła na rowerze, zderzyła się z ciężarówką

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 czerwca 2019 r. o 14:20 Powrót do artykułu
Co ten mazowiecki robił w lubartowskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jakie obrarzenia odniusł kierowca cięzarowki i co z ciongnikiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też miałem wypadek z TIR-em stan krytyczny - 6 tygodni na OIOM-ie na Jaczewskiego w Lublinie, amputowana ręka ale moja siła w JEZUSIE ŻYWYM BOGU i w NIM mam cudowne wieczne obietnice tak że mam pokój ducha zamiast depresji, rozpaczy : "jestem z wami po wszystkie dni" - Ewangelia Mateusza _______ Google : "Pan Jezus nadal czyni cuda uratowany spod tira część 2"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak w sumie z ciekawości się zapytam. Coś grozi kierowcy cieżarówki w takiej sytuacji? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelskie - Smakuj Krótkie Życie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdżenie rowerem bez znajomości przepisów o ruchu drogowym dobre było, jak jeździło po Polsce 3 samochody na krzyż. Teraz powinno być to obowiązkowe, jak i obowiązkowe OC dla wszystkich uprawnionych do jeżdżenia drogami i ścieżkami rowerowymi bez względu na rodzaj pojazdu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesli kierowca miał na nazwisko najsztub lub cimoszewicz... to może spać spokojnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda też kierowcy to może zdarzyć sie każdemu kierowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...