Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kock: Prokurator wciąż chce aresztu dla policjanta

Utworzony przez JUREK, 26 stycznia 2011 r. o 18:26 Powrót do artykułu
Dlaczego prokuratura czepia się tego biednego człowieka , zdarzyło się , spanikował , a może był jeszcze po jednym , co wy myślicie Panowie Prokuratorzy , przecież on się zrehabilituje w dalszej pracy , znajdzie wszystkich sprawców w przyszłości , gdyż będzie miał 100% wiedzę nie tylko teoretyczna ale i praktyczną . A tak szczerze to już dawno powinien siedzieć , a wyrok dla takich ludzi winien być x 2 gdyż to oni winni świecić przykładem jako władza . Kiedy wreszcie doczekamy się ,że ludzie pracujący w Sądach przypomną sobie kogo mają bronić oraz z czyich pieniędzy żyją .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prokuratorze ,czytałem wcześniej , że właściciel auta twierdził , że auto to zostało mu skradzione , jeżeli to jest prawdą , wydaje mi się że należy do prawcy wypadku dołączyć jeszcze kradzież , a jeżeli nie była to kradzież tylko kłamstwo właściciela to rozpoczęcie dochodzenia o świadome wprowadzenie organów ścigania w błąd . Sprawca nie będzie uciekał , przecież on po spowodowaniu wypadku też nie uciekał pewnie tylko odprowadził samochód na ustronne miejsce i wrócił aby prowadzić czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tu dużo pisać....Policjantom wszystko wolno....ciągnie człowieka pod samochodem i nie widzi???????/gdyby ciągnoł PSA TO BY MOŻE ZAUWAŻYŁ??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyznal sie, w zasadzie wszystko jest jasne, pozostaly formalnosci typu przesluchanie swiadkow, opinie bieglych, napisanie aktu oskarzenia i skierowanie go do sadu.Po co areszt tymczasowy?Bo to policjant?Areszt tymczasowy jest srodkiem zapobiegawczym-w tym przypadku majacym zapobiegac czemu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kalima napisał:
Co tu dużo pisać....Policjantom wszystko wolno....ciągnie człowieka pod samochodem i nie widzi???????/gdyby ciągnoł PSA TO BY MOŻE ZAUWAŻYŁ??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kalima napisał:
Co tu dużo pisać....Policjantom wszystko wolno....ciągnie człowieka pod samochodem i nie widzi???????/gdyby ciągnoł PSA TO BY MOŻE ZAUWAŻYŁ??????????
A skąd Ty masz taką informację że poszkodowany był ciągnięty pod samochodem, sprawdź zanim napiszesz głupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastanawiam sie po co prokurator chce zamknac tego chlopaka . akurat mial pecha ze to trfilo na niego na tych pasach to jest norma ze nacpani napici wchodza na pasy a pozniej wlassnie cierpia normalni ludzie bo sa winni za to ze ktos wtargnal im pod kola naturalnie to go nie usprawiedliwia ze uciekl inie udzielil pomocy ok byl polcjantem ale tez tylko czlowiekiem i mogl dostac szoku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skad wy jelopy wiecie ze byl pijany czasami nie jest pijany a wy odrazu afere robicie wogole z kad wy jestescie ja jestem z kocka i wiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne. Odjechal bo byl w szoku, ale nie zapomnial wybic szyby i sfingowac kradziez. Policjant. Milej zabawy z kolesiami z celi zycze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...