Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubartów: Burmistrz sypnął nagrodami na odchodne

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 grudnia 2018 r. o 18:45 Powrót do artykułu
I bardzo bobrze że docenił współpracę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już wiem gdzie mój podatek od nieruchomości poszedł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no bo tylko politycy dają sobie nagrody. Afera na całą Polskę jak nie i Europę . A czego nikt nie za pyta czego nowy burmistrz po 3 tygodniach objęciu funkcji mówi o 2 mln kredytu za za tydzień już o 8 ?? Może dziennik wschodni tym się zainteresuje ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej to sypnął ZSL i platformersi w urzędzie Marszałkowskim na odchodne kilkaset tysięcy a nagrody nawet po 25000 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no bo tylko politycy dają sobie nagrody. Afera na całą Polskę jak nie i Europę . A czego nikt nie za pyta czego nowy burmistrz po 3 tygodniach objęciu funkcji mówi o 2 mln kredytu za za tydzień już o 8 ?? Może dziennik wschodni tym się zainteresuje 
Trzeba było śledzić konferencję prasową obecnego burmistrza, to wiedziałbyś, dlaczego taki kredyt. A Dziennik się tym nie intersuje, bo widocznie nie ma tam niczego dziwnego abo nie uznaje za dziwne tego, co narobił Bodziacki, zmuszając nowe władze do takich ruchów ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Wąs to niech idzie gdzies do pracy a nie sie głupotami zajmuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
6 tysiecy? To on nie szanowal lydzi. Marszalek poprzedni dyrektorom ponad 20 dawal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nom dokładnie, ta Pani Wąsowa to jeszcze chyba żadną pracą się nie skalała, ale wszystko wie najlepiej, prawie jak nasz prezydent.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezły prezent pod choinkę. Dobry Pan z tego poprzednika był. Ciekawe czy sam brał jakieś gratisy z kasy miasta. Łatwo przyszło, łatwo poszło a zapłacą wszyscy. Panie Bodziacki ja też byłem grzeczny i głosowałem na Pana w 2014 roku. Gdzie mogę odebrać nagrodę? Znalazł pan nowe zatrudnienie? Nie chcemy nachodzić prywatnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To aparatczyków Kaczyńskiego dał POPiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co jaka konferencje prasową dla kanału s , wspólnoty lubartowskiej , przeglądu lubartowskiego dla pseudo mediów. Gdzie ten zapowiadany audyt który wszystko pokaże ?? Ciekawe czy nowy burmistrz nie sypnie nagród na święta ?? O to też zapytajcie go ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Afera #DRUKARNIA+ Firma państwowa (wojskowa) - drukowała matury za 34 mln zł. W przetargu przegrała z firmą prywatną, która zaoferowała 8 mln zł mniej. Donosy wojskowej drukarni na konkurencje i 8 stycznia 2018 roku do Częstochowskich Zakładów Graficznych wkracza policja z nakazem prokuratorskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Afera #LEKI+ W grudniowy (14-16) weekend odbyło się wyjazdowe posiedzenie kierownictwa Ministerstwa Zdrowia w hotelu, który należy do właścicieli jednej z największych polskich firm farmaceutycznych – Adamedu. Impreza w hotelu odbyła się tuż po tym, jak projekt listy leków refundowanych uzupełniono o preparaty produkowane przez Adamed.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się rozdaje nasze podatki, które są najwyższe w całej UE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubartów - bogate miasto! Brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzędnicy nie powinni w ogóle dostawać żadnych nagród. Pełnią służbę państwową i powinna im wystarczyć tylko pensja. Szczególnie jak w instytucjach jest deficyt i jadą na kredytach. Premie to mogą być ale w firmach gdzie coś produkują i mają dobre wyniki finansowe spowodowane efektywną pracą pracowników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Im się to poprostu należało!!!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
umiesz, czy tylko przekaz matki partii i komentarz za pisiąt groszy? O konferencji u burmistrza też jest artykuł. Poszukaj, chyba że tego też nie umiesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I już widać, jakich "niezależnych" mediów nie wymieniłeś xD 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złodziej goni złodzieja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...