Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
zawsze głębia myśli biła z twarzy pana radnego,myślę że lubartowianie dużo stracili pozwalając odejść w niepamięć tak zacnej dla Lubartowa osobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matka czworga dzieci, no i po co pracowała jak i tak dostałaby za darmo emeryturę plus i do tego jeszcze jako niesamodzielna emerytka 500 plus bo dochód nie przekraczaczałby jej 1600 zl a tak nic nie dostanie oprócz tego co sobie sama ciężko wypracowala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ilu radnych z podobnych pobudek dodało mandat. Myślę że niewielu. Moim zdaniem jeszcze wróci po nowych wyborach na które liczę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacunek za trwanie przy swoich przekonaniach. Reszta rady tylko przy korycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żądamy transmisji obrad Rady Nadzorczej SM w tv KanałS za którą płaci tysiące lubartowian.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawsze głębia myśli biła z twarzy pana radnego,myślę że lubartowianie dużo stracili pozwalając odejść w niepamięć tak zacnej dla Lubartowa osobie
 :) :) :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...