Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie. Pijany kierowca śmiertelnie potrącił człowieka

Utworzony przez Janusz_Paliwas, 22 czerwca 2021 r. o 17:13 Powrót do artykułu
Pomijając sprawę pijaka za kierownicą, czy pieszy miał na sobie obowiązkowe elementy odblaskowe ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Morderca, inaczej takiego zabójstwa nie idzie nazwać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy pieszy miał na sobie obowiązkowe elementy odblaskowe ?
Znasz wszystkie okoliczności, że się tak mądrzysz? A jeśli miał? A jeśli wymijanie było tak "mistrzowsko" wykonane, że doszło do potrącenia prawidłowo idącego, poboczem? Ze zdjęcia tak wynika... Miejsca było za mało? Z wymijaniem mamy do czynienia wtedy, kiedy dwa pojazdy poruszają się w przeciwnych kierunkach. Sprawca wypadku musiał więc za bardzo "odbić" w prawo. Za ciasno było? Wąska droga? To się zwalnia i czeka, a nie gaz do dechy....W dodatku na dwu gazach. Siadając za kółkiem "po spożyciu" świadomie skazywał się na rolę drogowego mordercy. I co tu jeszcze obierać g....ze skórki....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy pieszy miał na sobie obowiązkowe elementy odblaskowe ?
Znasz wszystkie okoliczności, że się tak mądrzysz? A jeśli miał? A jeśli wymijanie było tak "mistrzowsko" wykonane, że doszło do potrącenia prawidłowo idącego, poboczem? Ze zdjęcia tak wynika... Miejsca było za mało? Z wymijaniem mamy do czynienia wtedy, kiedy dwa pojazdy poruszają się w przeciwnych kierunkach. Sprawca wypadku musiał więc za bardzo "odbić" w prawo. Za ciasno było? Wąska droga? To się zwalnia i czeka, a nie gaz do dechy....W dodatku na dwu gazach. Siadając za  kółkiem "po spożyciu" świadomie skazywał się na rolę drogowego mordercy. I co tu jeszcze obierać g....ze skórki....
   Weź sobie stoperan. Kto jest winny wynika jednoznacznie i nie musisz tu się produkować. Mnie interesuje sam fakt czy pieszy miał elementy odblaskowe czy nie. I jeśli nie miał elementów odblaskowych to jednak nie szedł prawidłowo, ale nie o to mi chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic tak bardziej nie wk...., jak właśnie takie chłopki roztropki, własnego chowu, domorosłe detechtywy, doszukujące się wszędzie trzeciego dna. Jak sadzasz gołą d...na piłę tarczową, to pytasz, który ząb jest wyłamany? Znasz bajkę o herbacie? Gdzieś Ty się ulung....Zginął człowiek, zabity przez pijanego bandytę za kółkiem. Reszta jest milczeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic tak bardziej nie wk...., jak właśnie takie chłopki roztropki, własnego chowu, domorosłe detechtywy, doszukujące się wszędzie trzeciego dna. Jak sadzasz gołą d...na piłę tarczową, to pytasz, który ząb jest wyłamany? Znasz bajkę o herbacie? Gdzieś Ty się ulung....Zginął człowiek, zabity przez pijanego bandytę za kółkiem. Reszta jest milczeniem.
  To weź kup sobie nerwosol. Twoje fetysze mnie nie interesują i są nie na miejscu. Mnie to interesuje co innego i mam prawo zapytać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam prawo zapytać
Stasiu Pytalski - masz prawo. Zachować milczenie. Żeby nie wyjść na idiotę. A może zapytaj jeszcze, czy był w trampkach, czy gumofilcach, czy nosił okulary i w jakiej oprawie, czy bił żonę, ile dawał na tacę i jak często się spowiadał. Czy nosił zegarek, mechaniczny czy cyfrowy, i na której ręce. No i czy prawidłowo godzinę wskazywał. Wszystko to ważne w ustaleniu przebiegu wypadku. Bardzo. I zapamiętaj na całe życie. W obliczu majestatu śmierci - kulturalni ludzie zachowują milczenie. Po prostu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam prawo zapytać
Stasiu Pytalski - masz prawo. Zachować milczenie. Żeby nie wyjść na idiotę. A może zapytaj jeszcze, czy był w trampkach, czy gumofilcach, czy nosił okulary i w jakiej oprawie, czy bił żonę, ile dawał na tacę i jak często się spowiadał. Czy nosił zegarek, mechaniczny czy cyfrowy, i na której ręce. No i czy prawidłowo godzinę wskazywał. Wszystko to ważne w ustaleniu przebiegu wypadku. Bardzo. I zapamiętaj na całe życie. W obliczu majestatu śmierci - kulturalni ludzie zachowują milczenie. Po prostu.
  Lepiej milczeć i być uznanym za głupca, niż coś powiedzieć i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Lepiej milczeć i być uznanym za głupca, niż coś powiedzieć i rozwiać wszelkie wątpliwości
Dokładnie tak, buhahahahahahaha. Właśnie rozwiałeś. Trafnie dobrać odpowiedni cytat - to też sztuka.Tobie całkowicie obca....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę rodzinę osoby zmarłej o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus 579925890
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...