Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieczysławka: Jechał 190 km/h, dostał 24 punkty karne

Utworzony przez ree, 28 grudnia 2010 r. o 13:25 Powrót do artykułu
Takiego "buraka"powinni odrazu zwinąć i zabrać prawko dozywotnio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie cierpi na pomroczność jasną...............!Pod Peselem powinien być wpis jaki to kozak.............!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjątkowy deb***!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A potem będzie szukanie winnych, a to droga kręta lbu dziurawa, a to inni jadą za wolno. Ucieszy się jedynie grabaż i ksiądz, oby nie ucierpieli niewinni postronni. W przypadku takich pozbawionych wyobraźni idiotów powinno zabierać się prawo jazdy na 10 lat i skoro rzecznik praw (przetępców i kościoła) nie pozwala zabrać samochodu to nakazać demontaż silnika bo taki idiota będzie jeżdził tyle ze bez prawa jazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjant ze zdjęcia fajnie trzyma kierownicę nie mam pytań
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
Policjant ze zdjęcia fajnie trzyma kierownicę nie mam pytań
Prawą ręką biegi zmienia... a lewa w tym czasie odpoczywa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E tam, spoko Gość, jak dla mnie to niezły hardcore z Niego, ogólnie szacun;) 190km/h... postawiłbym mu piwo jakbym Go znał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazik napisał:
E tam, spoko Gość, jak dla mnie to niezły hardcore z Niego, ogólnie szacun;) 190km/h... postawiłbym mu piwo jakbym Go znał
Jeden deb*** podnieca się wyczynem drugiego deb***a. Niestety za dużo jest kretynów na naszych drogach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...