Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najnowocześniejsza porodówka w Lubelskiem oddana do użytku [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 września 2019 r. o 19:21 Powrót do artykułu
czy przyjmiecie w Lubartowie pary LGBT? Chodzi oczywiście  o poród rodzinny.
 Tak oczywiście kastracja na NFZ darmowa ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cesarka jest na NFZ. Chyba że ktoś jest na tyle niemądry,żeby robić to na własne widzimisię...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo ,nawet nie zauważysz kiedy ciebie trzeba będzie odmłodzić albo wymienić na jeszcze nowszy model !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko pięknie to wygląda ale oprócz odnowionego oddziału trzeba zrobić coś z personelem bo nawet jak potrzebowałam zrobić badanie ktg to był wielki problem z wielką łaską i po wielu prośbach mi je zrobili chociaż było już po terminie porodu a przecież w takiej sytuacji to bez gadania powinni robić to badanie. Jednak muszę wspomnieć że jedna bardzo miła pielęgniarka czy też położna powiedziała mi że to badanie zawsze powinni zrobić bez gadania tylko szkoda że jedna była taka osoba osoba. A i z wyjęciem szwu po cesarski cięciu (które nie było na moje życzenie tylko było decyzją lekarza) też był problem. Więc trzeba zaszczepić troszkę empatii w tym personeu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwazniejsze,ze nie drogo wyszlo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracujący tam personel to żart... Zamiast wspierać i pomagać tylko dołują. Niektore Panie pielęgniarki na plus, a zresztą do zwolnienia 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...