Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I co tu jeść ? Trawę korzonki powietszem źyć ? Teź zatrute !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co tu jeść ? Trawę korzonki powietszem źyć ? Teź zatrute !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacznij pić tylko to Paliwo rakietowe za wschodnij granicy konserwyluje .zobacz ci co piją to Paliwo to nawet napromieniowanie czarnobylskie ich nie rusza a co tam jakaś grypka ja tam piję i jeszcze źyję . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ptasia grypa? No ładnie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to było do przywidzenia że po tej stronie Wisły ma być rynek konsumenta a nie producenta. Najpierw zlikwidowali pogłowie trzody chlewnej, teraz pora na ptaki ponieważ idą Święta Wielkanocne. Aby patrzeć jak będą ludzi szczepić od ptasiej grypy. Byłą już raz podobna akcja ale Kopaczowa jak była ministrem nie chciała kupić szczepionek i akcja nie wypaliła. Teraz za obecnej władzy wszystko jest dopuszczalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złodzieje !!!!Chca zniszczyć zdrowa polską produkcję.Dokąd to jeszcze bedzie trwało??? Trzeba się organizować i gromadzić broń na zdrajcow!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy sobie żartujecie pisząc głupie komentarze a mi do śmiechu nie jest bo mieszkam blisko tego ogniska mam też swoje maluch dzieci a jak wiadomo wirus dla ludzi też jest bardzo grozny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tak czytam te wasze komentarze to aż mi was żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawiózł, tępić, nie zna, pójdzie... Nauka ojczystego języka nie boli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...