Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Petarda urwała mu dwa palce

Utworzony przez onaaa, 1 stycznia 2009 r. o 17:24 Powrót do artykułu
Tak dla sprostownia.! to on nie ma 25 lat ...! po drugie .. ZDANIE>>'Podpalił lont petardy, ale jej nie odrzucił.' jest nie prawdziwe.! ! było zupełnie inaczej ! nie rozmawiano z I.Ch i pisze sie teraz głupoty ! .. jakie sie usłyszało od kogoś z boku !... nie było tak ! i uprzedzam przed komentarzami typu 'trzeba przeczytac instrukcje' bo mi az zal du** sciska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że trzymał petardę w dłoni a nie wsadził sobie przez przypadek w anus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"onaaaa" aha cholernie mnie to zaciekawiło ze hoo , a kgog to obchodzi jak deb*** to deb***.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hanys wal sie !! ;/ Mam nadzieje ze za rok o tobie napisza ! chętnie poczytam i skomentuje ! debi**
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
onaaa napisał:
hanys wal sie !! ;/ Mam nadzieje ze za rok o tobie napisza ! chętnie poczytam i skomentuje ! debi**
"onaaa" chłop 25 lat i takie numery z fajerwerkami jak dzieciak sie bawic, bez przesady, co sie tak denerwujesz, najpierw było pomysleć a najlepiej tez nie bawic sie tym po pijaku, no niestety nie opisza mnie bo sie tym nie bawie dziewczynko wiec uwazaj na siebie i kompanów z piaskownicy bo niedługo wam palców zabraknie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...