Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
chyba nie podejrzany a sprawca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dopóki go nie skarzą prawomocnym wyrokiem jest podejrzany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SKAZAC SPRZEDAWCE ALKOHOLU.! GDYBY TO BYLA MARYHA JUSZ BY SIEDZIAL, KULAWE PRAWO,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W szpitalu zmarła trzecia córka tego... hmm... bydlaka. [*] [*] [*] [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca jako jedyny miał zapięte pasy, naje***y zawsze przezorny i ubezpieczony, co tam rodzina. Wyrwałbym chwasta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hobo dyler napisał:
SKAZAC SPRZEDAWCE ALKOHOLU.! GDYBY TO BYLA MARYHA JUSZ BY SIEDZIAL, KULAWE PRAWO,,,
Skazywać się powinno takich jak ty, za głupotę. Im mniej takich deb***i tym lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusz napisał:
W szpitalu zmarła trzecia córka tego... hmm... bydlaka. [*] [*] [*] [*] [/quote] [quote name='Gość' timestamp='1341419600' post='645733'] Skazywać się powinno takich jak ty, za głupotę. Im mniej takich deb***i tym lepiej.
chyba ty zmarłes dzieci sa w coraz lepszym stanie zmień informatora bo ten ci głupoty gada!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wina tylko i wyłącznie tej kobiety,zabiła siebie i dzieci,napewno wiedziała ze sku***el jest pijany bo zawsze tolerowała jak stasio pijany ją woził i dzieci i się udawało do ostatniej soboty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marcin napisał:
to wina tylko i wyłącznie tej kobiety,zabiła siebie i dzieci,napewno wiedziała ze sku***el jest pijany bo zawsze tolerowała jak stasio pijany ją woził i dzieci i się udawało do ostatniej soboty
wiesz ona byc moze niewiele miała do powiedzenia ...poza tym ten kto ma brata w policji to nie boi sie jedzić nawwet po pijaku i tu mamy przykład ze w tym panstwie licza sie układy i układziki,w areszcie tez pewie bedzie miał swoja ochrone ...wspólczuje calej jego rodzinie ,dzieciom ,rodzicom ,teściom.Jemy bym nakopała du y ale nie mnie oceniać jego postepowanie <>..Modle sie za tych Których Bóg zabrał do siebie,i za tych którzy ranni pozostali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, ja jestem bez winy - nigdy nie wsiadam nawet po 1 piwie. I co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie sąd cię skaże... klawiszu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ellisssa napisał:
wiesz ona byc moze niewiele miała do powiedzenia ...poza tym ten kto ma brata w policji to nie boi sie jedzić nawwet po pijaku i tu mamy przykład ze w tym panstwie licza sie układy i układziki,
jak nie miała, to po co wsiadała z dziećmi, a chyba wiedziała, że pił jak byli razem, chciał jechać to niechby sam jechał, także obydwoje są winni, szkoda tylko dzieci, zapłacili za głupotę rodziców, natomiast układy tutaj już nic nie pomogą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moraly sa dwa: 1.)ZERO LITOSCI DLA WSIADAJCYCH ZA KOLKO PO ALKOHOLU (Nawet przyslowiowym jednym piwie) 2.) WSPÓŁODPOWIEDZIALNOŚĆ ŻONY, Widocznie sama wyhodowała sobie takiego lenciaja i przymykała oczy na jego wyskoki Ogólnie DRAMAT, WSPÓŁCZUJE DZIECIOM. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze gdy ktoś ginie tragicznie jest dużo wpisów spoczywaj w pokoju i tu imię ofiary. A w tym tragicznym wydarzeniu sama krytyka faceta który się nachlał i popełnił najwiekszy bład w życiu. Poniósł już taką karę że jakakolwiek inna kara bedzie dla niego niczym. A nikt nawet nie wspomniał jak ta kobieta miała na imię? Mieszkam niedaleko i pewnie z widzenia znam te osboby i bardzo chciałbym aby spoczywały razem w pokoju. PS.A moje zdanie o tych wszystkich osóbach które tak mocno anonimowo się wyżwyaja w internecie jest takie że muszą być niewiele szczęśliwsze w życiu niż ten biedny człowiek teraz. Ale mam prośbę do Was- jeżeli zobaczycie pijanego kierowcę dzwońcie od razu po policję, zatrzymajcie go lub zróbicie cokolwiek żeby taki człowiek nie mógł dalej jechać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie dzwonię, bo zawsze jadpo pijaku znajomi-ziomale. a potem się dowiadują kto sypnął i mam przesrane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ! Wielka szkoda, że ten pijany bandzior przeżył! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki się ta pijana hołota nie pozabija na przydrożnych drzewach; czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życząc komuś śmierci stajesz się gorszy od pijanego kierowcy, gdyż taki nie zakłada nigdy że kogoś zabije. Alkohol sprawia że człowiek może stać się całkiem inny niż jest zazwyczaj, szczególnie jeśli ktoś nie pije zbyt często. Zgadzam się że czyn kierowcy zasługuje na potępienie, ale nie kierowca... A co do kary, to większej niż dostał już być nie może. Jeśli rodzina żony mu wybaczy to anonimowym internautom nic do tego. Teraz ważne jest aby Rodzina mogła zaopiekować się dwoma starszymi dziewczynkami pozostającymi w szpitalu. Jeśli chodzi o brata policjanta, to sam mam policjant w rodzinie plus kilku znajomych w policji i nigdy nie przyszło by mi do głowy na któregoś się powołać podczas kontroli drogowej a kilka już miałem. Zdarzyło mi się nawet zapłacić mandat za jazdę z prędkością 70km/h przez pustą wieś z szeroką szosą i chodnikami po obydwu jej stronach. Ci którzy tak krzyczą na pijanych kierowców (i dobrze, bo prowadzenie po pijaku jest straszną głupotą i igraniem ze śmiercią swoją i innych) muszą pamiętać, że jazda z nadmierną prędkością czy jeśli kierowca jest zmęczony powinna być traktowana podobnie. Nie tylko alkohol zabija... Często słyszy się przechwałki, szczególnie młodych ludzi, jakie to oni uzyskują prędkości czy czas przejazdu pomiędzy jakimiś punktami na mapie bądź w ile osób wracali z imprezy w jednym aucie. Częste są też przypadki zaśnięcia za kierownicą z powodu zmęczenia bo ktoś myśli, że jeśli przejechał już prawie cały dystans do celu to w siągu tych ostatnich kilometrów już nic się stać nie może. A jak jest z używaniem telefonów przez kierowców? Niektórzy nawet smsy piszą podczas jazdy. Każdy kto chce potępić człowieka niech się zastanowi, czy nigdy nie zrobił czegoś co mogło zwiększyć prawdopodobieństwo wypadku. Też mały apel do Rodziny i znajomych wypowiadających się na Forum. Nie zniżajcie się do poziomu wypowiedzi niektórych "anonimowych znafffcóff". Nie reagując agresją na agresję wytrącacie im ich jedyną broń z ręki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pana napisał:
Kierowca jako jedyny miał zapięte pasy, naje***y zawsze przezorny i ubezpieczony, co tam rodzina. Wyrwałbym chwasta...
mylisz się gnomie, bo tak nie było, więc nie pie.dol głupot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pana napisał:
Kierowca jako jedyny miał zapięte pasy, naje***y zawsze przezorny i ubezpieczony, co tam rodzina. Wyrwałbym chwasta...
DUREŃ O RODZINE NAWET NIE ZADBAŁ -DZIECI POZABIJAL -O BOZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ellisssa napisał:
wiesz ona byc moze niewiele miała do powiedzenia ...poza tym ten kto ma brata w policji to nie boi sie jedzić nawwet po pijaku i tu mamy przykład ze w tym panstwie licza sie układy i układziki,w areszcie tez pewie bedzie miał swoja ochrone ...wspólczuje calej jego rodzinie ,dzieciom ,rodzicom ,teściom.Jemy bym nakopała du y ale nie mnie oceniać jego postepowanie <>..Modle sie za tych Których Bóg zabrał do siebie,i za tych którzy ranni pozostali.
to ci wszyscy jeżdżacy po pijaku , mają kgoś w policji ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...