Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
średnia przyjemność w takim tłumie jechać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdziwisz się może, ale to jest przyjemność. Na święcie roweru jeździ się trzema trasami i właściwie tylko jedna jest tak bardzo tłoczna (najkrótsza). Na pozostałych dwóch jest bardzo przyjemnie. Przyjedź za rok do Lubartowa, a sam będziesz mógł się przekonać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja wczorja byłem i było super jechaqłem z lublina i łącznie zrobiłem 180 km 1 raz na imprezie a zabawa super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie do Dyrekcji Lubartowskiego Ośrodka Kultury: dlaczego nie wystąpił Chór LOK? W programie na plakacie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam! Naprawdę warto! Jest nas coraz więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam jazda w gronie innych rowerzystów jest ok., ale coś trzeba zrobić z przestrzeganiem przepisów drogowych przez tychże rowerzystów. Niektóre jeżdżą jak święte krowy, żadnego uprzedzania o manewrze skrętu, czy wyprzedzania. Masakra. Ponadto potężny bałagan jest na samym placu startowym. Totalny chaos i przejmujący bałagan. Wielu ludzi zrezygnowało z koszulek, grochówki i całego tego wyczekiwania na ciąg dalszy. Jeśli będzie tak dalej, to wciąż będę jeździł z rodziną, ale bez całej tej rejestracji i przepychaniny w bałaganie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...