Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Proboszcz trumną przemawia do wiernych

Utworzony przez Jezus Maria!, 6 kwietnia 2011 r. o 08:04 Powrót do artykułu
kubek napisał:
a co do zachłanności księży to i tak nic nie pobije proboszcza z parafii BEŁŻYCE. ludzie zbankrutują przez niego szybciej niż przez urząd skarbowy. jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie płacić za przynależenie do tej parafii. on za wszystko kase chce. stary proboszcz to był ktoś. jak to powiedział mój znajomy "to był anioł nie człowiek"..... takich ludzi jak ten w artykule i nowy proboszcz Bełżyc powinno się tępić...
A skąd wiesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marian napisał:
A skąd wiesz?
Ja też wiem, bo jestem z bełżyc. Jak mnie ten proboszcz wkuuurwia. Na każdych ogłoszeniach co najmniej 5 razy wspomina żeby na coś tam dawać kase
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bobba napisał:
Ja też wiem, bo jestem z bełżyc. Jak mnie ten proboszcz wkuuurwia. Na każdych ogłoszeniach co najmniej 5 razy wspomina żeby na coś tam dawać kase
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bobba napisał:
Ja też wiem, bo jestem z bełżyc. Jak mnie ten proboszcz wkuuurwia. Na każdych ogłoszeniach co najmniej 5 razy wspomina żeby na coś tam dawać kase
A na co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proboszcz w Sernikach to porządny, uczciwy człowiek. Widocznie mieszkańcy gminy są zbyt skąpi. Utrzymanie kościoła przecież wiele kosztuje, musi sobie chłopina radzić. Podziwiam,że wpadł na taki nietuzinkowy pomysł, to świadczy o jego wysokiej inteligencji i odpowiedzialności.Dbajcie o swojego księdza i kościoł, nie macie źle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Jezus Maria!' timestamp='1302079171' post='460002'] Szczyt bezczelności i chamstwa faceta w czarnej sukience! Ludzie z Nowej Woli mówią, że sami dali ziemię na cmentarz a ten proboszczyna chce za otwarcie bramy wjazdowej i wjazd 50 zł! W imię czego pytanm???!!! Klucze od kościoła zabrał mimo, że to ludzie dali ziemię na kościół i sami swoimi siłami go wybudowali! Ten facet rządzi sie jakby był u siebie! Ale wywiozą go na taczce w końcu za tą jego pazerność! Na cmentarz chcesz wjeżdżać? Po grobach przodków jeździć? Administratorem parafii jest zawsze proboszcz - to jego obowiązek. Zaściankowi ludzie w tej Nowej Woli, oj zaściankowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proboszcz zwariował.Trumny to niech sobie stawia u siebie na plebanii.Nam się nie spieszy na tamten świat .Wiadomo ze chciałby kolejną duszyczkę wysłać i zabrać za nią Judaszowskie srebrniki. Wieko z trumna powinno mieć miejsce na cmentarzu , a nie na widoku publicznym Parafii.Wielka głupota i ciemnota ze strony Księdza Proboszcza.MEMENTO MORI.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doszły mnie słuchy że proboszcz bełżyc zbiera na nowe autko. chodzą pogłoski ze ma to być nowa A7.... taki to ma zycie. chce chyba dorównać Rydzykowi.... PS. pozdrowienia dla naczelnika gajowiaka....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W MICHOWIE macie też dobrego gościa.Każe płacić kasę za nieogrzewany kościół , dręczy swoje małe i duże duszyczki ciągłą monotonią .Wygonił wikarego z naszej parafii michowskiej nie podając nam konkretnej przyczyny.Samemu panuje jak dyktator .Ciekawe czy Kuria Biskupia interesuje się jego poczynaniami.Jak tak dalej będzie to ludzie ogranicza przychodzenie do świątyni , która swoim widokiem przypomina obskurną ruinę.Elewacja jest ohydna i szkaradna. Tylko patrzeć jak ogłosi że trzeba zbierać piniądze na nowa elewację. Nie rozliczył się z Parafianami z pieniędzy które zebrał po kolędzie .Wielki wstyd dla parafii z której pochodzi tak wielu poważnych ludzi Duchownych. Wstyd, wstyd, wstyd..............................................................................................................................................................................................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na cmentarz chcesz wjeżdżać? Po grobach przodków jeździć? Administratorem parafii jest zawsze proboszcz - to jego obowiązek. Zaściankowi ludzie w tej Nowej Woli, oj zaściankowi [/quote] Karawan z trumną musi wjechać nie sądzisz? Może i zaściankowi tam są ludzie ale lepiej być jak to nazwałeś "zaściankowym" niż pustym jak sklep po włamaniu jak to ma miejsce w twoim przypadku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stary proboszcz bełzyc przynajmniej coś zrobił dla parafii. kościół pomalowany, postawił oratorium, i nie odwalał takiej maniany jak ten nowy. takie kazania na pogrzabach walił że to sie w głowie nie mieści. takiego proboszcza jak 'Przech' nigdy nie bedzie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karawan z trumną musi wjechać nie sądzisz? Może i zaściankowi tam są ludzie ale lepiej być jak to nazwałeś "zaściankowym" niż pustym jak sklep po włamaniu jak to ma miejsce w twoim przypadku... [/quote] W naszej parafii karawan dojeżdża do bram cmentarza, a dalej ciało jest niesione, bo na remont rozjeżdżonych alejek parafianie ani kasy, ani przyzwolenia nie dadzą. Nasz cmentarz parafialny, nasza decyzja. A propos myślenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
W MICHOWIE macie też dobrego gościa.Każe płacić kasę za nieogrzewany kościół , dręczy swoje małe i duże duszyczki ciągłą monotonią .Wygonił wikarego z naszej parafii michowskiej nie podając nam konkretnej przyczyny.Samemu panuje jak dyktator .Ciekawe czy Kuria Biskupia interesuje się jego poczynaniami.Jak tak dalej będzie to ludzie ogranicza przychodzenie do świątyni , która swoim widokiem przypomina obskurną ruinę.Elewacja jest ohydna i szkaradna. Tylko patrzeć jak ogłosi że trzeba zbierać piniądze na nowa elewację. Nie rozliczył się z Parafianami z pieniędzy które zebrał po kolędzie .Wielki wstyd dla parafii z której pochodzi tak wielu poważnych ludzi Duchownych. Wstyd, wstyd, wstyd..............................................................................................................................................................................................
Bystry z Ciebie obserwator gościu. To dobrze,że wielu duchownych jest poważnych i zapewne poważanych ale i niepoważni też są jak widać. Mówią,że lepiej jak jeden lew prowadzi stado baranów niż jeden baran stado lwów. Co do rozliczeń z kolędy to nie jest odosobnionym przypadkiem. Mój proboszcz mówi,że to jego trzynastka i co komu do tego. Dostanie raz do roku parę złotych,a później radź sobie jak potrafisz...Zresztą jest niesamowicie dobrym człowiekiem i mówię to bez żadnej przesady i wcale nie mam tego za złe,że sam decyduje co ma zrobić z kasą.Ja do swojej też nikogo nie dopuszczam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.niedlapsakielbasa.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziekuje za merytoryczne wypowiedzi,dotyczące ekspozycji w serniach. natomiast ludzie antykrelukalni... niech milcza bo nic tu nie wymyślą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Perfotmans, Heppening, New Art, slowo i obraz, muzyka- przemawiają do człowieka wrażliwego, kamienie, pusty grób też przemówią kiedyś do Ciebie...człowieku... autor !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ed napisał:
Proboszcz w Sernikach to porządny, uczciwy człowiek. Widocznie mieszkańcy gminy są zbyt skąpi. Utrzymanie kościoła przecież wiele kosztuje, musi sobie chłopina radzić. Podziwiam,że wpadł na taki nietuzinkowy pomysł, to świadczy o jego wysokiej inteligencji i odpowiedzialności.Dbajcie o swojego księdza i kościoł, nie macie źle.
Przez takich ludzi nie chodzi się do koscioła. On sam powinien położyć sie w tej trumnie a nie kamieni nawrzucał P.s przepraszam, nie zmieściłby sie w niej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ach, czego to ludzie jeszcze nie wymyślą...głupiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiądz wprowadza średniowiecze i ciemnotę wśród ludzi.Mamy czas komputerów , a w przyszłości wyloty na inne planety.Księdzu coś się pokićkało w głowie z dobrobytu , albo ma za mało kasy i straszy ciemnogród trumnami....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trumna z kamieniami nie jest straszeniem wiernych ale jest symbolem wołania gospodarza parafii o pomoc.Widocznie kościół jest bardzo niedoinwestowany.Narodzie sernicki obudź się, bądź współgospodarzem kościoła, a nie jego wrogiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...