Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
We Francji kolejny zamach terrorystyczny, w którym islamista zamordował 3 osoby pod kościołem. Jednej z Kobiet ściął głowę Niech protestujący dziś u boku Lewicy i PO pamiętają, że multikulturalizm oraz przyjęcie do Polski islamskich imigrantów, to także ich polityczny cel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teczowy ZSL , masz błędną lekturę tego dramatu , to ekstremizm religijny jest odpowiedzialny za tego typu bestialskie akty a ofiarą chcąc nie chcąc my wszyscy. Vive la Republique!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
We Francji kolejny zamach terrorystyczny, w którym islamista zamordował 3 osoby pod kościołem. Jednej z Kobiet ściął głowę Niech protestujący dziś u boku Lewicy i PO pamiętają, że multikulturalizm oraz przyjęcie do Polski islamskich imigrantów, to także ich polityczny cel.
 Póki co, mój ty tęczowy absztyfikancie, mamy problemy z ekstremizmem innej religii. Z resztą, nie musisz się martwić. Do tej cebulandii nawet islamiści niechętnie przyjeżdżają. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TECZOWY_LGBT - nie baw się, ukryty pod licznymi klonami, w tępego kopistę - wklejacza. Ubliżasz sam sobie i swojej (wątpliwej) inteligencji....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważajcie. Jesteście perfidnie sterowani i wykorzystywani. Nie dajcie się bezrefleksyjnie ogłupiać mediom i politykom i to bez względu na poglądy. Miejcie swój rozum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...