Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przez jeden dzień będzie dyrektorem. O to stanowisko walczyło 14 osób

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 stycznia 2017 r. o 15:59 Powrót do artykułu
teraz jak płacą za leżenie, pieprzenie się i rozmnażanie po 500+ od jednej sztuki to nawet złamanego grosza nie dam. Nasz kraj jest bardzooo bogaty bo za seks płaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie tez.decyzja w tym roku ze raczej wspierac nie bede...stac.POlskie na kijowskiego to stac I na orkiestre:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktosiek napisał:
U mnie tez.decyzja w tym roku ze raczej wspierac nie bede...stac.POlskie na kijowskiego to stac I na orkiestre:)
i to musi dobrzze stać aby napieprzyć tyle dzieci co chcą, podejrzewam, że nawet wiagra nie pomoże, to musza być silniejsze środki np. gips
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Joanna Schmidt wróciła do Poznania. "Wyjazd prywatny" - tłumaczy w jej imieniu dyrektor ds. komunikacji Nowoczesnej dostają z Petru po 500 złpomimo, że są bardzooo bogaci od głuupich biednych potadników takioch jak ja gdzie mam 8018 zł i jedno dziecko bo na więcej mnie nie sta, gdzie dla cholernych pisowcow jestem z dzieckiem "bardzo bogata" bo stać mnie na kromkę chleba i talerz zupy i nie dostaję 500+ na dziecko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kola napisał:
Joanna Schmidt wróciła do Poznania. "Wyjazd prywatny" - tłumaczy w jej imieniu dyrektor ds. komunikacji Nowoczesnej   dostają z Petru po 500 złpomimo, że są bardzooo bogaci od głuupich biednych potadników takioch jak ja gdzie mam 8018 zł i jedno dziecko bo na więcej mnie nie sta, gdzie dla cholernych pisowcow jestem z dzieckiem "bardzo bogata" bo stać mnie na kromkę chleba i talerz zupy i nie dostaję 500+ na dziecko
pomyłka nie 8018 zł tylko 801 zł na osobę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kola napisał:
kola napisał:
Joanna Schmidt wróciła do Poznania. "Wyjazd prywatny" - tłumaczy w jej imieniu dyrektor ds. komunikacji Nowoczesnej   dostają z Petru po 500 złpomimo, że są bardzooo bogaci od głuupich biednych potadników takioch jak ja gdzie mam 8018 zł i jedno dziecko bo na więcej mnie nie sta, gdzie dla cholernych pisowcow jestem z dzieckiem "bardzo bogata" bo stać mnie na kromkę chleba i talerz zupy i nie dostaję 500+ na dziecko
pomyłka nie 8018 zł tylko 801 zł na osobę
weź się za robotę nierobo i skończ narzekać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ayo napisał:
kola napisał:
kola napisał:
 Joanna Schmidt wróciła do Poznania. "Wyjazd prywatny" - tłumaczy w jej imieniu dyrektor ds. komunikacji Nowoczesnej   dostają z Petru po 500 złpomimo, że są bardzooo bogaci od głuupich biednych potadników takioch jak ja gdzie mam 8018 zł i jedno dziecko bo na więcej mnie nie sta, gdzie dla cholernych pisowcow jestem z dzieckiem "bardzo bogata" bo stać mnie na kromkę chleba i talerz zupy i nie dostaję 500+ na dziecko
pomyłka nie 8018 zł tylko 801 zł na osobę
weź się za robotę nierobo i skończ narzekać
o to chodzi, że nalezy płacić za pracę a nie za pieprzenie się, wystarczy jak "burdelówki" sobie życzą zapłatę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję pani Beato! Brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super pomysł, szczodre serce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Pani Dr. Odważna babka. Jak mawiał Cesarz Gajus Julius : " przyszedłem, zobaczyłem zwyciężyłem". I Pani po XX wiekach może rzec to samo. ŚWIAT POSUWA SIĘ DO PRZODU DZIĘKI REALIZACJI LUDZKICH MARZEŃ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kulturalny czlowiek zawsze poprze mądre inicjatywy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoko kobitka , ma jaja :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...