Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dobry czlowiek pochyla sie i nad drugim czlowiekiem i nad zwierzęciem i nie zastanawia się czy warto bo to "tylko" zwierzę. Wiecej empatii w stosunku do ludzi i zwierzat życzę wszystkim "oburzonym".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokladam drugi tysiac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem ze ktos nie chce psa, ale jest tyle możliwości, adopcje, schroniska, a juz nawet komuś go podrzucić. Ja cale życie przygarnialam psy z ulicy i wiele osób tak robi, albo chociaż je dokarmia, to trzeba byc psychopata żeby chcieć zabić zwierzę które nie wyrządzilo krzywdy nikomu, i to jeszcze w tak okrutny sposób, powolna śmierć w męczarniach, to wróci do tego pana lub pani chodź dla mnie kto by to niw byl jest zwykłym śmieciem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sadysta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ale 1000 to za mało. Gdybym ja tego człowieka znalazł rozerwalbym chyba mimo tej nagrody. Jak tak można? Czy on Boga w sercu nie ma?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że zwyrodnialec co niedziela chodzi do koscioła udając dobrego katolika jak wielu jemu podobnych śmieci. Prędzej czy później los mu odpłaci za niewyobrażalną wręcz podłość. My możemy pomóc temu pieskowi wpłacając nawet drobne kwoty na jego leczenie bo te stworzenie walczy o życie. Moze uda się uratować sunię i ktoś ją pokocha i zabierze do prawdziwego domu zeby zapomniala o piekle które przeżyła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doczepcie mu tira i do Wisły z logiem niech się wykompie baran bez serca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbieramy pieniadze jest juz 6000 tys zl.pomoz znalezc zwyrodnialca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wlasciciel tak potraktowal psa poniewaz Sprawdzal jego umiejetnosci plywania Pod obciazeniem przeciez nie poszedl Na dno a taki trening dobrze jemu zrobil Nawet widac jak szczerzy kly
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wlasciciel tak potraktowal psa poniewaz Sprawdzal jego umiejetnosci plywania Pod obciazeniem przeciez nie poszedl Na dno a taki trening dobrze jemu zrobil Nawet widac jak szczerzy kly". Ambitny tekst. Tak to jest, jak się ma w czaszce podobne obciążenie... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że zwyrodnialec co niedziela chodzi do koscioła udając dobrego katolika jak wielu jemu podobnych śmieci. Prędzej czy później los mu odpłaci za niewyobrażalną wręcz podłość. My możemy pomóc temu pieskowi wpłacając nawet drobne kwoty na jego leczenie bo te stworzenie walczy o życie. Moze uda się uratować sunię i ktoś ją pokocha i zabierze do prawdziwego domu zeby zapomniala o piekle które przeżyła.
  Sam nie jesteś lepszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze autor artykułu napisze coś o dzieciach, które giną podczas aborcji, lub zarodkach ludzkich, które są zabijane podczas procedury in-vitro. Nie neguje ze los tegie pieska jest smutny ale nie zmienia faktu że to tylko jednak zwierze.
I takie teksty najbardziej mnie wkurzają; 'to tylko zwierze'. To zwierze ma w sobie więcej empatii niz nie jeden człowiek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daleko na pewno nie trzeba szukać. Popytać okolicznych mieszkańców, na pewno wiedzą kto to zrobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam nie jesteś lepszy.
  Jestem, bo nie chodzę do kościoła, nie morduję istot żywych i nie bronię jakichś zwyrodnialców.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna a to nie zmienia faktu, że to tylko dzieci :) Każda istota żywa ma takie samo prawo do życia, widocznie mamy do czynienia z szowinizmem rasowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jebany debil sam by sie utopil lepiej....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że zwyrodnialec co niedziela chodzi do koscioła udając dobrego katolika jak wielu jemu podobnych śmieci. Prędzej czy później los mu odpłaci za niewyobrażalną wręcz podłość. My możemy pomóc temu pieskowi wpłacając nawet drobne kwoty na jego leczenie bo te stworzenie walczy o życie. Moze uda się uratować sunię i ktoś ją pokocha i zabierze do prawdziwego domu zeby zapomniala o piekle które przeżyła.
 
Myślę, że zwyrodnialec co niedziela chodzi do koscioła udając dobrego katolika jak wielu jemu podobnych śmieci. Prędzej czy później los mu odpłaci za niewyobrażalną wręcz podłość. My możemy pomóc temu pieskowi wpłacając nawet drobne kwoty na jego leczenie bo te stworzenie walczy o życie. Moze uda się uratować sunię i ktoś ją pokocha i zabierze do prawdziwego domu zeby zapomniala o piekle które przeżyła.
A jaki związek ma jedno z drugim? Ja chodzę co niedzielę do kościoła a uratowałam od śmierci psa, kota i chomika, którego ktoś wyrzucił do mojego ogrodu w środku zimy przy temperaturze -26C. Sposób spędzania niedzieli nie jest wyznacznikiem człowieczeństwa. Mam nadzieję, że piesek wyzdrowieje i trafi do dobrego domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za skurwysyny żyją w tym pojebanym świecie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze autor artykułu napisze coś o dzieciach, które giną podczas aborcji, lub zarodkach ludzkich, które są zabijane podczas procedury in-vitro. Nie neguje ze los tegie pieska jest smutny ale nie zmienia faktu że to tylko jednak zwierze.
Ty zacofany debilu....Przez takich pod-ludzi właśnie dzieją się takie rzeczy...Idź się utop razem z jarkiem i ojcem dyrektorem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOSĆ ANONIMOWOŚCI LUDZI.!!! Obowiązek czipowania i rejestracji psów inaczej NIGDY to się nie skończy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...