Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ja czekam 8 miesiecy a uzasadnienie mojego wyroku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ja was prosze!!to wlasciciel osrodka jest winny?a gdzie rodzice ze poscili gowniarzy!!!szkoda bardzo osrodek winny ah szkoda gadac...ale tak na boku to ratownik tam jest wskazany!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadziwiające są te wyroki....nie było ratownika chociaż być powinien ,nie oznakowano prawidłowo kąpielisk co jest warunkiem aby spełniało warunki bezpieczeństwa ....ale to w/g sądu nie miało przyczynowego związku z finałem tragedii. ....nieeeeeee -to co miało ? Pytam skoro to nie miało wpływu na finał wypadku to po jasną cholerę zatrudniać ratowników w innych miejscach podobnych temu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najdziwniejsze jest to ze ten chłopak doskonale pływał...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można tak za wszystko obwiniać zarządzających jeziorem. Mam tam działkę nad Krasnym i jak obserwuję młodych ludzi , to żeby nie było wszystko w porządku to niemal przy każdym młodym człowieku potrzeba postawić jakiegoś żandarma. Zachowują się skandalicznie a takiej młodzieży w wieku około 18 lat jest mnóstwo. Rodzice mają pretensje, niech trochę odpowiedzialności wezmą na siebie, niech przyjadą sprawdzą jak ich pociecha się zachowuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maria napisał:
Jak można tak za wszystko obwiniać zarządzających jeziorem. Mam tam działkę nad Krasnym i jak obserwuję młodych ludzi , to żeby nie było wszystko w porządku to niemal przy każdym młodym człowieku potrzeba postawić jakiegoś żandarma. Zachowują się skandalicznie a takiej młodzieży w wieku około 18 lat jest mnóstwo. Rodzice mają pretensje, niech trochę odpowiedzialności wezmą na siebie, niech przyjadą sprawdzą jak ich pociecha się zachowuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak utoniesz w tym roku to wyjaśnię to twojej rodzinie, "gówniarzu" .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiss22 napisał:
no ja was prosze!!to wlasciciel osrodka jest winny?a gdzie rodzice ze poscili gowniarzy!!!szkoda bardzo osrodek winny ah szkoda gadac...ale tak na boku to ratownik tam jest wskazany!!!
Heh, może Ty utoniesz w tym roku jak zabraknie ratownika... kto wie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...