Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strażnik miejski zobaczył taki samochód na drodze pod Lubartowem. W środku kobieta

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 stycznia 2020 r. o 15:59 Powrót do artykułu
Pewnie miała jakieś kompleksy, moźe jest brzydka , moźe źaden facet nie zwraca na nią uwagi , moźe ma braki w kasie , bo co moźe być przyczyną takiego upojenia ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kompleks z powodu braku mózgu głównie jest przyczyną...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jak taki samochód zajmuje cały chodnik to strażnik nie widzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odebrala pewnie 500+ i na miejscu zaczela swietowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie, natomiast policjant z pobliskiego regionu zaciągnął na bok kolesia który wydmuchał czerwone światełko i jednak okazało się ze był trzeźwy kiedy dmuchnęli sobie na osobności. Na***y koleś wjechał mi w auto, ja dostałem mandat a policja puściła kolesia dalej w drogę xd teraz wiem że powinienem wezwać drugi patrol ale mądry Polak po szkodzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ogarniam jak można po pijaku siadać, kupiłem sobie chyba już z 3 lata temu alkohita, żeby mieć na wszelki wypadek, wiadomo że się po alko nie jedzie, ale skąd wiedziec czy już na drugi dzień jest ok, na takie właśnie sytuacje mi się przydaje alkomat. Sprawdzam sobie, bo tak naprawdę to alko może sie bardzo długo w krwi utrzymywać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby sędzina jakiegoś sądu bo to ostatnio jakby to nazwać -MODNE ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...