Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pisowcy się dowiedzą to będziecie dożywocie siedzieć za tą imprezę. Uważajcie! W tym kraju już prawie wszystko jest nielegalne. Czego nie robi prezes to i wy nie będziecie robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacun dla p. Tomasiaka. Ktoś z normalnym podejściem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katoliccy fundamentalisci na szafot!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za to pedofilia wśród sukienkowych jest ok...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
towarzyszu Tomasiak jesteś ekspert jak łysy blondyn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może wyprowadzić religię ze szkół? Jak widać tak się czarni rozpanoszyli, że ciężko o normalne życie szkolne. Wszędzie oni i ich słudzy w postaci dewotek i dewotów wsadzają swoje łapska. Szkoła wolna od ideologii i religii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A królewna Śnieżka i 12 krasnoludków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to za czasów peło wszystko było legalne i nikt nie siedzi. Rozumiem, że to wg ciebie było ok. Co do harryy.ego to uważam, że winą należy obarczyć tę osobę która wcześniej wybrała to wiekopomne dzieło. Trochę nie fortunnie i dzieci straciły sporo energii i czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że marzanna już utopiona ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Harry Potter to wierzenie w czary. Ale to że dziewica urodziła syna który zamieniał wodę w wino, rozmnażał chleb i chodził po wodzie jest już ok :) Lembartów guro. Super.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale dramat, ale temat, ale gufno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Święta idą, Pan Jezus zmartwychwstaje, a tu takie heretyckie, satanistyczne zabawy. Obraza dla wszystkich katolików. Może księża by się wypowiedzieli, to przecież na naszych pasterzach spoczywa ciężar prowadzenia nas przez życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze że odwołali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwo klechów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast premiery Harrego Pottera proponuje film Spotlight do obejrzenia wraz z katachetami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo powstanie Indeks Książek Zakazanych, a te zakazane spłoną na stosie ...jak czarownice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAGIA -jest złem, krótko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jako wierzaca pragnę zaprotestować przeciwko masowej aborcji jakom dziś widziałam, grzebiąc... znaczy wyrzucjac smieci znalazłam kondoma z zawartościom  !!! tosz to mogły by być dzieciątka na chwałem Pana stworzone !!! zabezpieczyłam materiał i zamierzam to zanieść do płokułatury oraz czcigodnego księdza proboszcza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko pedofilia w czarnych sukienkach jest dobra dla naszych dzieci !! zaprawde, powiadam wam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
A może wyprowadzić religię ze szkół? Jak widać tak się czarni rozpanoszyli, że ciężko  o normalne życie szkolne. Wszędzie oni i ich słudzy w postaci dewotek i dewotów wsadzają swoje łapska. Szkoła wolna od ideologii i religii.
 wyprowadz juz i tak mamay 70 % młodzieży zdemoralizowanej. czarni i czarni juz sie nie da tego czytac nie masz innych argumentow. jak chcesz zeby dziecko mialo problemy to smialo niech sie bawi w magie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...