Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Lubartowie. Opel zderzył się z autobusem

Utworzony przez ~KOLKA~, 21 stycznia 2010 r. o 23:12 Powrót do artykułu
BLONDYNKOM SIĘ SPIESZYŁO I W TAKICH WARUNKACH PRZYSTĄPIŁY DO MANEWRU WYPRZEDZANIA ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~KOLKA~ napisał:
BLONDYNKOM SIĘ SPIESZYŁO I W TAKICH WARUNKACH PRZYSTĄPIŁY DO MANEWRU WYPRZEDZANIA ?
NIE WIEM JAKI MASZ KOLOR WŁOSÓW,ALE MOGĘ SIĘ ZAŁOŻYĆ ŻE MOJA ŻONA BLONDYNKA JEŹDZI DUŻO LEPIEJ OD CIEBIE.A TOBIE CHYBA ŻAL DUPĘ ŚCISKA,ŻE JESTEM NIEDOUCZONYM MATOŁEM Z KOMPLEKSAMI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pojeba.... wam sie w dupach nabijac sie z czyjejs tragedii, stało sie trudno zobaczymy kiedy wy bład popełnicie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja zycze twojej blondynce niech ku*** sie wpier***i pod kola i zdechnie fiucie je***y
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety ale kierowca nie przeżyła miesiąc temu urodziła dziecko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zygac mi sie chce czytajac te wszystkie wypowiedzi, opinie..a dziecko ma 4 miesiace!!nie wiem po jaka cholere umieszczacie tu swoje chore opinie skoro nie byliscie swiadkami zaistniałej sytuacji a i malo kto je zna!! ale oceniac jest najłatwiej w dodatku jak sie jest anonimowym!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz racje kamazik niech się ten skur*iel co ta opinie o blondynce napisał zastanowi i postawi się baran zaje**ny na miejscu męża i ojca skur**ały anonimowy bohater.... żal po prostu.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety wielka tragedia. Przykro tylko że troszkę na własne życzenie. Nie ma co krytykować tylko zastanowić się nad sobą i swoim zachowaniem na drodze czy to jest się kierowcą czy pieszym. Niestety widziałem to na własne oczy i nigdy już nie chciałbym czegoś takiego widzieć, ale niestety nasze zachowania często prowokują takie sytuacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życie jest jedno i nie zrozumie ten kto nie przeżył tego albo na własnej skórze albo w rodzinie. Szkoda bardzo młode 2 kobiety i w tym jedna młodsza która zgineła . [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...