Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pociągi nie kursója od 30- stu lat / czy coś / a wiadukt jeszcze istnieje ? I ograniczenie do 30- tki tez ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pociągi nie kursója od 30- stu lat / czy coś / a wiadukt jeszcze istnieje ? I ograniczenie do 30- tki tez ?
  Pociągi kursują... ale co Ty tam wiesz... A ograniczenie jest ze względu na zakręty miszczu prostej, udaj się na cyt,, kórs''.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalnie tą wypowiedzią zabrałeś mi mój cały blask
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo głupie miejsce na trasie Lubartów -Lublin ! Lepiej, gdyby był przejazd kolejowy -paradoksalnie było by bezpieczniej, niż pod wiaduktem. Z obydwóch kierunków zjeżdżając w stronę wiaduktu jedzie się z górki -a na dole "ZONK" w postaci ostrych zakrętów. Gdyby był przejazd kolejowy, to nie było zjazdu z górki, ani zakrętów. Wystarczyło by zainstalować rogatki / szlabany z kamerami  i ograniczenie prędkości dla aut i pociągów w tym miejscu (np.do 50km/h). Paradoksalnie: na obwodnicy Lubartowa jest przejazd kolejowy (taki właśnie, jak wyżej napisałem) -chociaż chyba tam ruch aut jest znacznie mniejszy. Pociągi na tej trasie jeżdżą i tak rzadko -więc nie było by "paraliżu korkowego" na szosie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...