Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ten z audi ostatni raz nie zapiął pasów wsiadając do samochodu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie sądzicie,że to lekkie przegięcie w tym powiecie Lubartowskim jeżeli chodzi o wypadki wieśniaczków w szrocikach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że ten dureń z Kocka pokryje z własnej kieszeni koszty leczenia oraz akcji uwalniania go z rozbitego pojazdu, jak również utraci na co najmniej kilkanaście lat prawo jazdy. Szkoda, że nie skończył jak jego kolega.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do"jakiś tam..."- Nie wiem kogo miałeś/aś na myśli pisząc wieśniaczki w szrocikach. Jeżeli dla ciebie wieśniaczki to osoby zamieszkujące tereny wiejskie, to uważam że jesteś jeszcze większym "wieśniaczkiem" niż oni obaj wzięci na raz. Znałem to zielone audi i uważam że tutaj też nie masz racji. Ale cóż tacy jak ty też muszą chodzić po tym świecie. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd był ten 21- letni chłopak..? może ktoś napisać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z Brzostówki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolega napisał:
Do"jakiś tam..."- Nie wiem kogo miałeś/aś na myśli pisząc wieśniaczki w szrocikach. Jeżeli dla ciebie wieśniaczki to osoby zamieszkujące tereny wiejskie, to uważam że jesteś jeszcze większym "wieśniaczkiem" niż oni obaj wzięci na raz.Znałem to zielone audi i uważam że tutaj też nie masz racji.Ale cóż tacy jak ty też muszą chodzić po tym świecie.Pozdrawiam
Popieram... Ludzie zastanówcie się co piszecie, zginął młody chłopak mający całe życie przed sobą...!!! p.s. dzięki za odpowiedź..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno karetka dopiero przyjechała po godzinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafał napisał:
Podobno karetka dopiero przyjechała po godzinie
Jakby zapiął pasy nie musiałaby przyjeżdzać w ogóle. Ale przecież pasy zapinają tylko frajerzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolega napisał:
Do"jakiś tam..."- Nie wiem kogo miałeś/aś na myśli pisząc wieśniaczki w szrocikach. Jeżeli dla ciebie wieśniaczki to osoby zamieszkujące tereny wiejskie, to uważam że jesteś jeszcze większym "wieśniaczkiem" niż oni obaj wzięci na raz. Znałem to zielone audi i uważam że tutaj też nie masz racji. Ale cóż tacy jak ty też muszą chodzić po tym świecie. Pozdrawiam
Wieśniak to nie miejsce zamieszkania tylko mentalność. Nie obrażając śp ale nadmiarem rozumu raczej nie grzeszył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgrzeszył za to w inny sposób i otrzymał najwyższy wymiar kary. Czy sprawiedliwie..., nie nam to oceniać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tragedia ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no też tak słyszałem. Powinna przyjechac w 15 min maxymalnie. Karetka częściowo jest winna za jego smierć. A on jechał sam czy z kimś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogarnijcie sie ludzie;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...