Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Obrażano czy krytykowano bo to są dwie różne sprawy?Bo jeśli krytykowano to pani radna jako osoba publiczna na taką medialną dysputę powinna przed ubeganiem się o mandat radnego - być przygotowana.To nie komuna gdzie jakiś cenzor tupał nogą -= "Myszy sio do dziury".Inna sprawa gdy tę panią obrażano .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mówią że policja nic nie wart.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już wiemy, czym zajmują się urzędnicy podczas godzin pracy - siedzeniem w necie - pozazdrościć takiej pracy, w której się NIC nie robi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obywatel napisał:
A mówią że policja nic nie wart. [/quote] [quote]Trzeci wpis, który na wniosek radnej Jublewskiej, namierzyła policja został wprowadzony z komputera z mieszkania radnej Krystyny Bajdy. Nie zawierał jednak treści obraźliwych ale ostrą krytykę Jublewskiej.
Od kiedy i na podstawie jakiego to prawa i jakich przepisów, policja namierza obywateli za "ostrą krytykę" ??? Czy dalej tkwimy w głębokiej komunie ?? Dziennikarze powinni podjąć ten wątek i dowiedzieć się kto i dlaczego bo za chwilę okaże się że będą ludzi ścigać za słowa "pani się myli". Czy to czasem nie jest łamanie prawa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no cóż. W ramach taniego państwa Donalda Tuska, zwiększono liczbę urzędników o parę tysięcy. Nie mają co robić to siedzą na necie za nasze pieniądze. Biorą przykład z tego rudego lenia, co w czasie pracy biega po boisku za piłką, jak gówniarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komentarz radnej K.Bajdy zawierał treści niezgodne z prawdą.Wszystkie swoje prywatne sprawy załatwiam za własne pieniądze!Fragment dotyczący braku chodnika na ulicy Lipowej był wyjątkowo złośliwy.Dokładnie wiedziała,że chodnika nie ma,gdyż brak jest współpracy pomiędzy burmistrzem,a starostą.Ja ze swej strony robiłam wszystko jako radna,co można było w tej sprawie zrobić.Trwało to dwie kadencje, ale chodnik będzie - po stronie zabudowań,2-metrowej szerokości.Będąc radną koalicyjną P.Bajda załatwiła sprawę pedagogów na początku kadencji - przy pomocy jednej uchwały.Zmniejszono pensum,czyli obowiązującą ilość godzin pracy w tygodniu - przy tym samym wynagrodzeniu.Pokazuję, jak to działa.Zagłosowałam "za",gdyż w poprzedniej kadencji miałam takie samo zdanie,ale jako radna opozycyjna - nie byłam w stanie jego obronić.Co do samego komentarza.Pani radna stwierdziła,że poniosły ją emocje.Za doradców dziękujemy! Bogumiła Jublewska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może jednak DW wyjaśni cztelnikom kwestie ujawnienia przez Policję żródeł komentarzy-bez zgody Sądu i jaki DW miał w tym udział? To jest bardzo poważna sprawa i jeżeli to prawda,to DW powinien ponieś poważne konsekwencje takich działań.Białoruś,to kraina wolności w porównaniu z tym zajściem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DW miał w tym jedynie taki udział, że komentarze pojawiły się na jego portalu. Dochodzenie trwało pół roku i wszystko odbywało się zgodnie z literą prawa.Żadnych materiałów policja mi NIE UDOSTĘPNIŁA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...