Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zatłukł kota sąsiadki kijem, a potem wyrzucił w krzaki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 października 2018 r. o 12:09 Powrót do artykułu
Głupi stary dziadyga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..."grozi mu do 3 lat"...to jest zwrot wprawiający mnie we wściekłość. Im "grozi", ale wywijają się wyrokami w zawieszeniu i śmiesznymi karami pieniężnymi. Nadal i wciąż żyjemy w nieucywilizowanym społeczeństwie, gdzie okrucieństwo wobec zwierząt może liczyć na społeczne przyzwolenie ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karać bezwzględnie z całą surowością prawa. Znęcanie się nad słabszą istotą ufającą człowiekowi to jest dewiacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żarty - 3 lata. Pewnie dostanie zawiasy albo nawet i nie. Tego Człowieka nie można nawet nie można nazwać Czlowiekiem. Brak słów!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na wsi takie zachowanie ciemniaków wiejskich szczególnie w starszym wieku to norma,zabicie psa ,kota to tak jakby zabić muchę packą,a znęcanie się i zagładzanie zwierząt to norma.to jest lud niereformowalny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaje.. ć starego dziada kijem jak on tego kota!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eeeee tam, koty 7 żyć majom, każden jeden polak katolik to wi, tylko wy gupie redaktory nic nie wieta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziadyge zamknijcie w jego domu tak żeby nie mógł wyjść i odkręććie gaz... potem już tylko zapłon
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jaki biedny kiciuś, a co z dziećmi rozrywanymi w skrobankach ? hipokryzja ludzka nie zna granic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czego spodziewać sie po wieśniaku dla ktorego zwierze to tylko narzedzie przedmiot.tam na pierwszym miejscu jest woda i piwsko a uczucia zalane razem z robakiem.łapy poobcinac bo po co takie ścierwo utrzymywać.potrąciłem kota to miałem długi okres wyrzuty że jechalem za szybko a taka gnida robi to umyślnie.gdzie zmieza człowieczeństwo to ja nie wiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatłukł i skatował kota, zwierzę leżało w męczarniach i bólu w krzakach. A teraz podatnicy mają utrzymywać takiego sadystę i zwyrodnialca bo będzie odsiadywał wyrok w ciepełku i codziennie z ciepłą i koniecznie inna zupką, opieka lekarską bez kolejki itd . Może lepiej żeby miał areszt domowy z opaską na nodze i nakaz wykonywania prac społecznych np w schronisku dla zwierząt minimum 3 lata bez odwołania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego nikt nie weźmie w obronę dziadka ? Trzeba szanować własność prywatną , obce koty przychodzą faydać na jego podwórko a on ma na to patrzeć spokojnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 lata za jakiegoś kocura ??? Brakuje w tym kraju wojny, żeby się zaczęło szanować ludzkie życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dożywocie dla 70-latka. Za to, że zlikwidował upierdliwego pchlarza i rozpylacza amoniaku i gorszych smrodów. Życie kota jest ważniejsze od życia człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może kot notorycznie niszczył mu rośliny? albo znaczył teren że śmierdziało z daleka a pani właścicielka kota tylko się z tego śmiała? Nie pochwalam, ale mógł to być akt desperacji. Masz bydle w domu to go pilnuj i nie obarczaj swoimi problemami innych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się chce mieć zwierzątka to trzeba pilnować. Psy bez smyczy na spacerach, koty latają po osiedlach, nie wiem ani czyje to zwierzę, ani czy zdrowe, stanowi potencjalne zagrożenie. Oczywiście nieuzasadniona przemoc jest po prostu złem, ale właściciele, też mogliby pomyśleć, że nie każdy ma przyjemność przebywania z ich pupilem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...