Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zdrowa bawialnia solna

Utworzony przez Mirka, 21 lipca 2018 r. o 11:19
Odkryłam to miejsce przypadkiem w Lublinie na Czechowie będac z dzieckiem u laryngologa a tam na Kiepury 5 bawialnia (i nie tylko) z solanką; ogromna sala z solą na spacery, zabawki, piłki, trampolina. Tyle zdrowia....kupilismy karnety bo taniej i skuteczniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korzystam z tego miejsca od pół roku, bo zapisałam sie na ćwiczenia na zdrowy kręgosłup; są to zajęcia z haloterapią, czyli z inhalacją solną pełną jodu SPA JUDA 724 80 60 80  specjalnie dojeżdżam bo to samo zdrowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie lubiłam i nie lubię gimnastyki, ale ćwiczenia na  zdrowy kręgosłup /zalecane przez lekarza/ mnie zachęciły. Sympatyczna p. Dorotka i bardzo kompetentna trenerka bardzo mnie zmobilizowała do zajęć raz w tygodniu i to z haloterapią.Swietne miejsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje dzieci uwielbiają to miejsce zabawy. Najważniejsze jednak, że oddychają jodem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dowieżałam wpisom o tej sali SPA JUDA, ale jak wczoraj z dziećmi się tam wybrałam, to nie dają dziś spokoju, chcą wracać na skoki w workach po soli, na solną trampolinę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje dzieci kochają morze, polubiły też morze w mieście; jeździmy raz w tygodniu cała rodziną, profilaktycznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz po trzech seansach odblokowały się moje zatoki, niesamowiete powietrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezłe miejsce dla zdrowia i dobrego humoru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Morska aura, jodowe powietrze; od roku jeźdźę prawie co tydzień z dziećmi i dlatego nie chorujemy...to prawda gdy informują, że w SPA JUDA moc minerałów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...